Back    Home

ALL-TIME *
ženske absolutno, 200 m PRSNO, 50m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat, točke FINA
* Upoštevani rezultati od 1.1.1990 do 7.3.2016, Stanje: 19.04.2019, 07:06:10
Število izpisov: 50
ženske absolutno, 200 m PRSNO, 50m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat

mesto

ime

letnik (starost)

klub

čas

točke

datum

kraj

1. 

ŠMID Tanja

1990 (20)

LL

2:27,73

834

13.08.2010

Budimpešta/Budapest

2. 

VOZEL Tjaša

1994 (21)

ZVK

2:28,66

819

06.06.2015

Kranj

3. 

KEJŽAR Alenka

1979 (25)

GBR

2:29,71

802

10.05.2004

Madrid

4. 

KLINAR Anja

1988 (21)

GBR

2:30,38

791

25.04.2009

Dunaj/Vienna

5. 

MARČUN Neža

1995 (17)

ZVK

2:30,99

782

24.05.2012

Debrecen

6. 

VOVK Tara

2000 (15)

LL

2:31,70

771

12.12.2015

Maribor

7. 

KLANČAR Neža

2000 (15)

OL

2:31,93

767

30.08.2015

Singapur/Singapore

8. 

SOVINEK Nina

1985 (24)

OL

2:32,30

762

10.05.2009

Ljubljana

9. 

SAMBRAILO Tamara

1986 (17)

GBR

2:34,14

735

20.07.2003

Barcelona

10. 

PINTAR Tjaša

1997 (18)

GBR

2:34,23

733

18.07.2015

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

11. 

MEŽA Tina

1994 (15)

VV

2:34,40

731

19.12.2009

Maribor

12. 

MOČNIK Monika

1990 (19)

GBR

2:34,70

727

08.02.2009

Kranj

13. 

KEJŽAR Nataša

1976 (21)

GBR

2:34,82

725

14.06.1997

Bari

14. 

REHBERGER Vita

1995 (15)

TK

2:35,25

719

18.12.2010

Maribor

15. 

ČELIK Tina

2001 (14)

TK

2:36,34

704

12.12.2015

Hódmezővásárhely

16. 

SONJAK Vita

1989 (16)

IL

2:36,48

702

22.04.2005

Dunaj/Vienna

17. 

BREZNIKAR Lidija

1983 (17)

FR

2:36,89

697

12.05.2000

Atene/Athens

18. 

KOŽELJ Teja

1990 (23)

TK

2:37,18

693

04.08.2013

Ravne na Koroškem

19. 

STANEK Katjuša

1998 (14)

TK

2:37,40

690

22.07.2012

Reka/Rijeka

20. 

PROSEN Pia

1983 (15)

LL

2:38,17

680

30.07.1998

Antwerpen

 

 

 

 

 

 

 

 

21. 

STERDJEVIČ Dragana

1986 (16)

OL

2:38,56

675

11.07.2002

Linz

22. 

BALANT MARIN Kaja

1999 (15)

BM

2:38,58

675

05.04.2014

Beograd

23. 

GOMEZELJ Lota Zala

1997 (14)

IL

2:38,68

673

17.12.2011

Maribor

24. 

HRIBAR Petja

2002 (13)

TK

2:38,95

670

12.12.2015

Hódmezővásárhely

25. 

DOUPONA TOPIČ Tajda

1997 (16)

LL

2:39,31

665

17.07.2013

Gresham

26. 

FIRŠT Hana

1998 (17)

NC

2:39,70

660

25.04.2015

Banja Luka

27. 

RAVNIKAR ŠURK Urša

1996 (17)

GBR

2:39,73

660

30.03.2013

Kranj

28. 

TRAVEN Sara

1995 (15)

TK

2:40,04

656

10.04.2010

Maribor

29. 

HOČEVAR MUCIČ Pia

1995 (17)

RL

2:40,52

650

20.05.2012

Ljubljana

30. 

ZORKO Nika

2001 (14)

OL

2:41,22

642

15.02.2015

Reka/Rijeka

 

 

 

 

 

 

 

 

31. 

MARINKO Tjaša

1998 (14)

SDD

2:41,67

637

17.06.2012

Zagreb

32. 

MAHNIČ Kristina

1997 (13)

TK

2:41,68

636

18.12.2010

Maribor

33. 

MOHAR MASTNAK Ernestina

2000 (13)

IL

2:42,62

625

21.12.2013

Maribor

34. 

GLOBOKAR Sara

2002 (13)

LL

2:42,77

624

06.06.2015

Kranj

35. 

GOLOB Nika

1997 (14)

FR

2:42,99

621

05.06.2011

Kranj

36. 

SEDLAR Anja

1986 (15)

LL

2:43,43

616

02.08.2001

Koper

37. 

PIHLER Lili

1986 (16)

OL

2:43,47

616

10.08.2002

Radovljica

38. 

ZUPAN Katja

1987 (16)

BM

2:43,90

611

05.07.2003

Radovljica

39. 

BOHINC Špela

1995 (15)

TK

2:44,07

609

26.06.2010

Radovljica

 

BOHINEC Karolina

1998 (16)

GBR

2:44,07

609

03.08.2014

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

41. 

BJELAJAC Ana

1997 (15)

BM

2:44,20

608

05.07.2012

Antwerpen

42. 

MARČUN Manca

2002 (14)

GBR

2:44,60

603

14.02.2016

Reka/Rijeka

43. 

BREZNIKAR Eva

1977 (14)

FR

2:44,76

601

04.05.1991

Dunaj/Vienna

 

KOVAČ Neža

1982 (16)

TK

2:44,76

601

15.05.1998

Liechtenstein

45. 

STANKOVIĆ Ana

1988 (14)

LL

2:45,30

596

11.05.2002

Bratislava

46. 

COLNAR Špela

1992 (14)

TK

2:45,34

595

01.12.2006

Kranj

 

PLAZNIK Jana

1993 (15)

FR

2:45,34

595

15.06.2008

Kranj

48. 

PIRŠIČ Maša

1986 (15)

TK

2:45,49

593

02.08.2001

Koper

49. 

LESKOVAR Neža

2000 (13)

IL

2:45,54

593

04.08.2013

Ravne na Koroškem

50. 

KOZINC Ula

1995 (16)

TK

2:45,89

589

05.06.2011

Kranj



Nazaj