Back    Home

ALL-TIME *
ženske absolutno, 200 m PRSNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat, točke FINA
* Upoštevani rezultati od 1.9.1989 do 30.11.2012, Stanje: 18.07.2019, 07:36:07
Število izpisov: 50
ženske absolutno, 200 m PRSNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat

mesto

ime

letnik (starost)

klub

čas

točke

datum

kraj

1. 

ŠMID Tanja

1990 (20)

LL

2:22,88

918

26.11.2010

Eindhoven

2. 

MEŽA Tina

1994 (15)

VV

2:23,93

898

28.11.2009

Dunaj/Vienna

3. 

VOZEL Tjaša

1994 (18)

ZVK

2:25,83

864

23.11.2012

Chartres

4. 

KLINAR Anja

1988 (21)

GBR

2:26,72

848

01.02.2009

Celje

5. 

MARČUN Neža

1995 (16)

ZVK

2:26,77

847

27.11.2011

Kranj

6. 

KEJŽAR Alenka

1979 (15)

GBR

2:27,12

841

26.03.1994

Pariz/Paris

7. 

SAMBRAILO Tamara

1986 (18)

GBR

2:28,80

813

09.12.2004

Dunaj/Vienna

8. 

BREZNIKAR Lidija

1983 (18)

FR

2:29,61

800

08.02.2001

Ljubljana

9. 

KEJŽAR Nataša

1976 (24)

GBR

2:30,97

778

16.03.2000

Atene/Athens

10. 

PROSEN Pia

1983 (17)

LL

2:32,16

760

03.02.2000

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

11. 

SONJAK Vita

1989 (16)

IL

2:32,43

756

09.12.2005

Trst/Trieste

12. 

REHBERGER Vita

1995 (16)

TK

2:33,04

747

27.11.2011

Kranj

13. 

TRAVEN Sara

1995 (17)

TK

2:34,64

724

29.01.2012

Maribor

14. 

GOMEZELJ Lota Zala

1997 (14)

IL

2:34,68

724

06.02.2011

Ljubljana

15. 

STANEK Katjuša

1998 (14)

TK

2:34,83

722

28.10.2012

Reka/Rijeka

16. 

KOŽELJ Teja

1990 (22)

TK

2:35,14

717

17.11.2012

Celje

17. 

PINTAR Tjaša

1997 (15)

GBR

2:35,50

712

29.01.2012

Maribor

18. 

MOČNIK Monika

1990 (19)

GBR

2:35,51

712

01.02.2009

Celje

19. 

SOVINEK Nina

1985 (22)

OL

2:35,88

707

28.01.2007

Maribor

20. 

HOČEVAR MUCIČ Pia

1995 (16)

RL

2:36,07

705

27.11.2011

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

21. 

STERDJEVIČ Dragana

1986 (15)

OL

2:36,24

702

08.02.2001

Ljubljana

22. 

BREZNIKAR Eva

1977 (14)

FR

2:36,97

693

08.03.1991

Herceg Novi

23. 

KOVAČ Neža

1982 (18)

TK

2:37,27

689

03.02.2000

Celje

24. 

CESAR Maja

1990 (17)

GBR

2:37,49

686

02.12.2007

Kranj

25. 

GOLOB Nika

1997 (14)

FR

2:38,14

677

06.02.2011

Ljubljana

26. 

PIHLER Lili

1986 (16)

OL

2:38,76

669

07.02.2002

Celje

27. 

STANKOVIĆ Ana

1988 (14)

LL

2:38,94

667

07.02.2002

Celje

28. 

MAHNIČ Kristina

1997 (13)

TK

2:39,13

665

23.12.2010

Kranj

29. 

KUMPREJ Tanja

1984 (18)

FR

2:39,87

656

07.02.2002

Celje

30. 

PIRŠIČ Maša

1986 (15)

TK

2:40,38

649

16.02.2001

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

31. 

ROB Polona

1973 (20)

GBR

2:40,42

649

05.03.1993

Celje

32. 

CESAR Tina

1985 (15)

GBR

2:40,43

649

18.02.2000

Kranj

33. 

NOVAKOVIČ Maja

1986 (15)

LL

2:40,60

647

08.02.2001

Ljubljana

34. 

COLNAR Špela

1992 (15)

TK

2:41,17

640

28.01.2007

Maribor

35. 

BJELAJAC Ana

1997 (14)

BM

2:41,25

639

06.02.2011

Ljubljana

36. 

VOVK Pia

1992 (16)

RL

2:41,29

638

29.11.2008

Dunaj/Vienna

37. 

PEČLIN Katja

1977 (17)

LL

2:41,38

637

01.04.1994

Celje

38. 

VAKSELJ Nina

1987 (13)

LL

2:41,49

636

18.02.2000

Kranj

39. 

RAVNIKAR ŠURK Urša

1996 (15)

GBR

2:41,51

636

27.11.2011

Kranj

40. 

NAGLIČ Diana

1999 (13)

FR

2:41,92

631

29.01.2012

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

41. 

PTIČEK Rebeka

1992 (16)

BM

2:41,98

630

03.02.2008

Maribor

 

SREBOTNIK Anja

1981 (16)

FR

2:41,98

630

07.02.1997

Kranj

43. 

MARKUTA Andreja

1986 (15)

TK

2:42,25

627

16.02.2001

Kranj

44. 

ODER Tjaša

1994 (17)

FR

2:42,29

627

06.02.2011

Ljubljana

45. 

SEDLAR Anja

1986 (16)

LL

2:42,60

623

07.02.2002

Celje

46. 

ŠKRATEK Mojca

1993 (14)

FR

2:42,71

622

28.01.2007

Maribor

47. 

VRBAN Nina

1993 (14)

BM

2:42,76

621

02.12.2007

Kranj

48. 

KRALJ Bistra

1997 (15)

OL

2:42,81

621

29.01.2012

Maribor

49. 

PLAZNIK Jana

1993 (16)

FR

2:42,83

620

01.02.2009

Celje

50. 

ERJAVEC Tjaša

1992 (14)

FR

2:42,86

620

31.01.2006

Kranj



Nazaj