disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:34,21 |
  |
MM Pomlad |
Maribor |
17.04.2010 |
25. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,43; 3.56%)
|
| 2. |
|
0:33,24 |
  |
Pokal mesta Ljubljana |
Ljubljana |
22.05.2010 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,21; 2.91%)
|
| 3. |
|
0:32,93 |
  |
4. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
10.06.2010 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,24; 0.94%)
|
| 4. |
|
0:32,28 |
  |
Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
26.06.2010 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,93; 2.01%)
|
| 5. |
|
0:32,66 |
  |
MM Veronika |
Kamnik |
10.07.2010 |
40. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
0:32,34 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Radovljica |
30.07.2010 |
34. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:15,05 |
  |
MM Pomlad |
Maribor |
17.04.2010 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (1:19,33; 5.7%)
|
| 2. |
|
1:13,23 |
  |
MM Ilirija |
Ljubljana |
08.05.2010 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (1:15,05; 2.48%)
|
| 3. |
|
1:14,36 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
20.05.2010 |
11. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
1:13,18 |
  |
Pokal mesta Ljubljana |
Ljubljana |
22.05.2010 |
30. |
(predteki) |
   os.rek. (1:13,23; 0.06%)
|
| 5. |
|
1:11,96 |
  |
Mišov memorial |
Ljubljana |
12.06.2010 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (1:13,18; 1.69%)
|
| 6. |
|
1:11,43 |
  |
Pokal Kopra |
Koper |
03.07.2010 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (1:11,96; 0.74%)
|
| 7. |
|
1:10,88 |
  |
MM Veronika |
Kamnik |
10.07.2010 |
30. |
(predteki) |
   os.rek. (1:11,43; 0.77%)
|
| 8. |
|
1:10,98 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Radovljica |
30.07.2010 |
40. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:45,14 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
27.05.2010 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (3:04,50; 11.72%)
|
| 2. |
|
2:41,17 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Radovljica |
30.07.2010 |
34. |
(predteki) |
   os.rek. (2:45,14; 2.46%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
5:43,63 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
03.06.2010 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (6:16,69; 9.62%)
|
| 2. |
|
5:39,99 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Radovljica |
30.07.2010 |
31. |
(predteki) |
   os.rek. (5:43,63; 1.07%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:45,15 |
  |
Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
26.06.2010 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (0:47,69; 5.62%)
|
| 2. |
|
0:45,46 |
  |
Pokal Kopra |
Koper |
03.07.2010 |
14. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:37,85 |
  |
Mišov memorial |
Ljubljana |
12.06.2010 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (1:43,30; 5.56%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:44,12 |
  |
Pokal mesta Ljubljana |
Ljubljana |
22.05.2010 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:48,45; 9.81%)
|
| 2. |
|
0:45,18 |
  |
Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
26.06.2010 |
22. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:44,61 |
  |
Pokal Kopra |
Koper |
03.07.2010 |
25. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:39,69 |
  |
MM Pomlad |
Maribor |
17.04.2010 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,67; 4.98%)
|
| 2. |
|
0:39,98 |
  |
Pokal mesta Ljubljana |
Ljubljana |
22.05.2010 |
3. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:39,61 |
  |
Pokal Boberček |
Ravne na Koroškem |
26.06.2010 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,69; 0.2%)
|
| 4. |
|
0:39,70 |
  |
MM Veronika |
Kamnik |
10.07.2010 |
20. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
0:39,18 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Radovljica |
30.07.2010 |
35. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,61; 1.09%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:25,87 |
  |
MM Pomlad |
Maribor |
17.04.2010 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (1:30,08; 4.9%)
|
| 2. |
|
1:26,19 |
  |
MM Ilirija |
Ljubljana |
08.05.2010 |
11. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:26,02 |
  |
Pokal mesta Ljubljana |
Ljubljana |
22.05.2010 |
21. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
1:26,63 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
27.05.2010 |
5. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
1:25,59 |
  |
Mišov memorial |
Ljubljana |
12.06.2010 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:25,87; 0.32%)
|
| 6. |
|
1:24,98 |
  |
Pokal Kopra |
Koper |
03.07.2010 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (1:25,59; 0.71%)
|
| 7. |
|
1:24,49 |
  |
MM Veronika |
Kamnik |
10.07.2010 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (1:24,98; 0.57%)
|
| 8. |
|
1:24,50 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Radovljica |
30.07.2010 |
28. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
3:02,39 |
  |
MM Ilirija |
Ljubljana |
08.05.2010 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (3:10,04; 4.19%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
3:14,54 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
20.05.2010 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (3:26,13; 5.95%)
|
| 2. |
|
3:08,20 |
  |
Mišov memorial |
Ljubljana |
12.06.2010 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (3:14,54; 3.36%)
|