disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:29,94 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:31,72; 5.94%)
|
| 2. |
|
0:30,14 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
3. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:30,12 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
6. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:30,16 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
13.01.2019 |
1. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:06,50 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:08,81; 3.47%)
|
| 2. |
|
1:07,79 |
  |
Pokal Ruš |
Ruše |
02.11.2018 |
2. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:07,10 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
14.11.2018 |
1. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
1:05,87 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
19.01.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:06,50; 0.95%)
|
| 5. |
|
1:06,63 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
-  |
(štafeta) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
2:26,18 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (2:27,29; 0.75%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KZ |
1. |
|
5:19,15 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
21.10.2018 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (5:47,59; 8.91%)
|
| 2. |
|
5:09,05 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (5:19,15; 3.26%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:38,94 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
21.10.2018 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:42,84; 10.01%)
|
| 2. |
|
0:38,12 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,94; 2.15%)
|
| 3. |
|
0:38,09 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,12; 0.07%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PZ |
1. |
|
1:24,04 |
  |
Pokal Ruš |
Ruše |
02.11.2018 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:30,57; 7.77%)
|
| 2. |
|
1:21,31 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:24,04; 3.35%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PZ |
1. |
|
2:59,18 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (4:27,42; 49.24%)
|
| 2. |
|
3:00,11 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
14.11.2018 |
1. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:32,73 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,51; 2.38%)
|
| 2. |
|
0:32,77 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
14.11.2018 |
1. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:32,03 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,73; 2.18%)
|
| 4. |
|
0:31,46 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,03; 1.81%)
|
| 5. |
|
0:32,29 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
4. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
0:31,71 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finale) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DZ |
1. |
|
1:12,78 |
  |
Pokal Ruš |
Ruše |
02.11.2018 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:14,01; 1.69%)
|
| 2. |
|
1:12,30 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:12,78; 0.66%)
|
| 3. |
|
1:11,55 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
13.01.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:12,30; 1.04%)
|
| 4. |
|
1:10,09 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
19.01.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:11,55; 2.08%)
|
| 5. |
|
1:08,67 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(finale) |
   os.rek. (1:11,55; 4.19%)
|
| 6. |
|
1:10,52 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
1. |
(predteki) |
|
| 7. |
|
1:10,34 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(finale) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200DZ |
1. |
|
2:44,05 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
21.10.2018 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (2:49,92; 3.57%)
|
| 2. |
|
2:40,02 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (2:44,05; 2.51%)
|
| 3. |
|
2:38,17 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
3. |
(finale) |
   os.rek. (2:40,02; 1.16%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:34,46 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,25; 5.19%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:18,79 |
  |
Pokal Ruš |
Ruše |
02.11.2018 |
2. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
1:14,56 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:17,00; 3.27%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HZ |
1. |
|
2:37,98 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
13.01.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (2:44,34; 4.02%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:14,62 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
14.11.2018 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:15,01; 0.52%)
|
| 2. |
|
1:13,55 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:14,62; 1.45%)
|
| 3. |
|
1:12,95 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
19.01.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:13,55; 0.82%)
|
| 4. |
|
1:13,49 |
  |
    |
   |
    |
6. |
(finale) |
   os.rek. (1:13,55; 0.08%)
|
| 5. |
|
1:13,03 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
2. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
1:12,18 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(finale) |
   os.rek. (1:12,95; 1.06%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MZ |
1. |
|
2:41,29 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
21.10.2018 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (2:43,70; 1.49%)
|
| 2. |
|
2:36,81 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (2:41,29; 2.85%)
|
| 3. |
|
2:35,92 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (2:36,81; 0.57%)
|
| 4. |
|
2:36,33 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
3. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
2:34,33 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finale) |
   os.rek. (2:35,92; 1.03%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MZ |
1. |
|
5:34,72 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (5:41,93; 2.15%)
|
| 2. |
|
5:32,26 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
13.01.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (5:34,72; 0.74%)
|
| 3. |
|
5:29,05 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
2. |
(finale) |
   os.rek. (5:32,26; 0.97%)
|