disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:27,57 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:28,45; 3.19%) |
| 2. |
|
0:27,20 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:27,57; 1.36%) |
| 3. |
|
0:26,78 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:27,20; 1.56%) |
| 4. |
|
0:26,66 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:26,78; 0.45%) |
| 5. |
|
0:27,03 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
14.01.2023 |
2. |
(predteki) |
              (0:26,66; -1.36%) |
| 6. |
|
0:26,18 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:26,66; 1.83%) |
| 7. |
|
0:26,07 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:26,18; 0.42%) |
| 8. |
|
0:26,04 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
25. |
(predteki) |
   os.rek. (0:26,07; 0.11%) |
| 9. |
|
0:25,97 |
  |
    |
   |
    |
17. |
(finale) |
   os.rek. (0:26,07; 0.38%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:00,09 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:00,91; 1.36%) |
| 2. |
|
0:59,32 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:00,09; 1.29%) |
| 3. |
|
0:59,45 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
11.11.2022 |
1. |
(predteki) |
              (0:59,32; -0.21%) |
| 4. |
|
0:57,73 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:59,32; 2.75%) |
| 5. |
|
0:57,87 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
2. |
(predteki) |
              (0:57,73; -0.24%) |
| 6. |
|
0:57,08 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
27. |
(predteki) |
   os.rek. (0:57,73; 1.13%) |
| 7. |
|
0:55,61 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (0:57,08; 2.64%) |
| 8. |
|
0:55,40 |
  |
    |
   |
    |
13. |
(finale) |
   os.rek. (0:57,08; 3.03%) |
| 9. |
|
0:55,82 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
37. |
(predteki) |
              (0:55,40; -0.75%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:04,82 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (2:14,76; 7.96%) |
| 2. |
|
2:05,75 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
1. |
(predteki) |
              (2:04,82; -0.73%) |
| 3. |
|
2:05,32 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
1. |
(predteki) |
              (2:04,82; -0.39%) |
| 4. |
|
2:04,36 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finale) |
   os.rek. (2:04,82; 0.36%) |
| 5. |
|
2:02,21 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (2:04,36; 1.75%) |
| 6. |
|
1:59,94 |
  |
    |
   |
    |
13. |
(finale) |
   os.rek. (2:04,36; 3.68%) |
| 7. |
|
2:00,33 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
24. |
(predteki) |
              (1:59,94; -0.32%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
4:28,08 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (4:59,30; 11.64%) |
| 2. |
|
4:30,09 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
11.12.2022 |
1. |
(predteki) |
              (4:28,08; -0.74%) |
| 3. |
|
4:26,90 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (4:28,08; 0.44%) |
| 4. |
|
4:22,61 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finale) |
   os.rek. (4:28,08; 2.08%) |
| 5. |
|
4:21,92 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (4:22,61; 0.26%) |
| 6. |
|
4:16,17 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (4:21,92; 2.24%) |
| 7. |
|
4:15,59 |
  |
    |
   |
    |
8. |
(finale) |
   os.rek. (4:21,92; 2.47%) |
| 8. |
|
4:13,51 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (4:15,59; 0.82%) |
| 9. |
|
4:13,48 |
  |
    |
   |
    |
14. |
(finale) |
   os.rek. (4:15,59; 0.83%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KM |
1. |
|
9:20,14 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
11.11.2022 |
-  |
(vmesni) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
9:08,46 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
-  |
(vmesni) |
   os.rek. (9:20,14; 2.12%) |
| 3. |
|
8:48,09 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (9:08,46; 3.85%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
1500KM |
1. |
|
17:39,86 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
11.11.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
17:14,94 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (17:39,86; 2.4%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:38,15 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
11.12.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:42,58; 11.61%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:20,85 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
14.01.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:24,93; 5.04%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
2:56,69 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (3:05,86; 5.18%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:29,39 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,74; 4.59%) |
| 2. |
|
0:29,67 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
4. |
(predteki) |
              (0:29,39; -0.94%) |
| 3. |
|
0:29,30 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:29,39; 0.3%) |
| 4. |
|
0:28,49 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:29,30; 2.84%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:05,54 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:10,02; 6.83%) |
| 2. |
|
1:05,92 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
14.01.2023 |
1. |
(predteki) |
              (1:05,54; -0.57%) |
| 3. |
|
1:05,60 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
4. |
(predteki) |
              (1:05,54; -0.09%) |
| 4. |
|
1:05,22 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finale) |
   os.rek. (1:05,54; 0.49%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200DM |
1. |
|
2:26,75 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
2:24,84 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (2:26,75; 1.31%) |
| 3. |
|
2:27,89 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
3. |
(predteki) |
              (2:24,84; -2.06%) |
| 4. |
|
2:18,70 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
10.12.2023 |
0. |
(predteki) |
   os.rek. (2:24,84; 4.42%) |
| 5. |
|
2:18,54 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (2:18,70; 0.11%) |
| 6. |
|
2:18,91 |
  |
    |
   |
    |
12. |
(finale) |
              (2:18,70; -0.15%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:30,69 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,94; 0.81%) |
| 2. |
|
0:30,29 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
11.11.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,69; 1.32%) |
| 3. |
|
0:30,28 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,29; 0.03%) |
| 4. |
|
0:30,13 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,28; 0.49%) |
| 5. |
|
0:30,41 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
15. |
(predteki) |
              (0:30,13; -0.92%) |
| 6. |
|
0:29,87 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
10.12.2023 |
0. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,13; 0.87%) |
| 7. |
|
0:29,33 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (0:29,87; 1.84%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:08,18 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
2. |
(predteki) |
              (1:07,74; -0.64%) |
| 2. |
|
1:05,02 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:07,74; 4.18%) |
| 3. |
|
1:07,00 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
11.12.2022 |
1. |
(predteki) |
              (1:05,02; -2.95%) |
| 4. |
|
1:05,01 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:05,02; 0.01%) |
| 5. |
|
1:04,17 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(finale) |
   os.rek. (1:05,02; 1.32%) |
| 6. |
|
1:04,83 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
2. |
(predteki) |
              (1:04,17; -1.01%) |
| 7. |
|
1:05,54 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finale) |
              (1:04,17; -2.09%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
2:22,48 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (2:28,40; 4.15%) |
| 2. |
|
2:21,24 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (2:22,48; 0.87%) |
| 3. |
|
2:20,69 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finale) |
   os.rek. (2:22,48; 1.27%) |
| 4. |
|
2:21,63 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
10. |
(predteki) |
              (2:20,69; -0.66%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:09,43 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (1:13,54; 5.91%) |
| 2. |
|
1:07,11 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:09,43; 3.45%) |
| 3. |
|
1:07,77 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
7. |
(predteki) |
              (1:07,11; -0.97%) |
| 4. |
|
1:09,10 |
  |
    |
   |
    |
7. |
(finale) |
              (1:07,11; -2.87%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:28,16 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (2:39,35; 7.55%) |
| 2. |
|
2:26,76 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (2:28,16; 0.95%) |
| 3. |
|
2:27,99 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
11.12.2022 |
1. |
(predteki) |
              (2:26,76; -0.83%) |