disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:30,12 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,76; 2.12%)
|
| 2. |
|
0:29,49 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:30,12; 2.13%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:10,19 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
7. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:35,64 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,23; 4.46%)
|
| 2. |
|
0:36,51 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.12.2018 |
2. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:35,50 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,64; 0.39%)
|
| 4. |
|
0:35,56 |
  |
    |
   |
    |
9. |
(finale) |
   os.rek. (0:35,64; 0.22%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:23,92 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:24,44; 0.61%)
|
| 2. |
|
1:17,83 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:23,92; 7.82%)
|
| 3. |
|
1:18,30 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
8. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
1:15,96 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finale) |
   os.rek. (1:17,83; 2.46%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
2:51,52 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (3:02,59; 6.45%)
|
| 2. |
|
2:49,74 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.12.2018 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (2:51,52; 1.04%)
|
| 3. |
|
2:47,59 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (2:49,74; 1.28%)
|
| 4. |
|
2:48,21 |
  |
    |
   |
    |
6. |
(finale) |
   os.rek. (2:49,74; 0.9%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:31,92 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,38; 7.7%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:17,17 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:33,18 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,40; 0.66%)
|
| 2. |
|
0:31,74 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,18; 4.53%)
|
| 3. |
|
0:31,44 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finale) |
   os.rek. (0:33,18; 5.53%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:13,97 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:17,11; 4.24%)
|
| 2. |
|
1:11,62 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:13,97; 3.28%)
|
| 3. |
|
1:10,92 |
  |
    |
   |
    |
9. |
(finale) |
   os.rek. (1:13,97; 4.3%)
|
| 4. |
|
1:09,61 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (1:13,97; 6.26%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
2:35,70 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.12.2018 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (3:10,58; 22.4%)
|
| 2. |
|
2:30,15 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (2:35,70; 3.69%)
|
| 3. |
|
2:29,21 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finale) |
   os.rek. (2:35,70; 4.34%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:14,35 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:15,99; 2.2%)
|
| 2. |
|
1:12,55 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:14,35; 2.48%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MM |
1. |
|
5:41,15 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|