disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:31,20 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:32,19; 3.17%)
|
| 2. |
|
0:30,77 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,20; 1.39%)
|
| 3. |
|
0:30,90 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
33. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:30,95 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
13.01.2019 |
12. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
0:29,98 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
24. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,77; 2.63%)
|
| 6. |
|
0:29,79 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:30,77; 3.28%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:10,82 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
24. |
(predteki) |
   os.rek. (1:12,82; 2.82%)
|
| 2. |
|
1:10,98 |
  |
Pokal Ruš |
Ruše |
02.11.2018 |
9. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:09,75 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
14.11.2018 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (1:10,82; 1.53%)
|
| 4. |
|
1:09,87 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
15. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:32,78 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
29. |
(predteki) |
   os.rek. (2:38,62; 3.82%)
|
| 2. |
|
2:32,36 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
13.01.2019 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (2:32,78; 0.27%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
5:29,95 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
21.10.2018 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (5:37,01; 2.13%)
|
| 2. |
|
5:33,45 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
36. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:40,79 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
21.10.2018 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (0:42,29; 3.67%)
|
| 2. |
|
0:40,24 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
25. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,79; 1.36%)
|
| 3. |
|
0:39,05 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,24; 3.04%)
|
| 4. |
|
0:38,82 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,05; 0.59%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:29,46 |
  |
Pokal Ruš |
Ruše |
02.11.2018 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (1:35,16; 6.37%)
|
| 2. |
|
1:27,53 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (1:29,46; 2.2%)
|
| 3. |
|
1:30,41 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
13.01.2019 |
12. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
1:27,37 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
24. |
(predteki) |
   os.rek. (1:27,53; 0.18%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
3:10,42 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (3:30,14; 10.35%)
|
| 2. |
|
3:10,94 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
14.11.2018 |
6. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
3:01,96 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (3:10,42; 4.64%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:36,18 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
14.11.2018 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,56; 12.1%)
|
| 2. |
|
0:36,69 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
28. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:29,92 |
  |
Pokal Ruš |
Ruše |
02.11.2018 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (1:43,40; 14.99%)
|
| 2. |
|
1:29,82 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
29. |
(predteki) |
   os.rek. (1:29,92; 0.11%)
|
| 3. |
|
1:24,27 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
13.01.2019 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (1:29,82; 6.58%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:40,35 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
35. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:30,00 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
21.10.2018 |
14. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
1:29,32 |
  |
Pokal Ruš |
Ruše |
02.11.2018 |
7. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:25,23 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
14.11.2018 |
16. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
1:22,44 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
32. |
(predteki) |
   os.rek. (1:25,15; 3.28%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
3:02,65 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
21.10.2018 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
2:56,66 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
48. |
(predteki) |
   os.rek. (3:02,65; 3.39%)
|