disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:33,82 |
  |
MM Start |
Kranj |
12.10.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,60; 14.13%) |
| 2. |
|
0:35,07 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
14. |
(predteki) |
              (0:33,82; -3.56%) |
| 3. |
|
0:34,58 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
-  |
(štafeta) |
              (0:33,82; -2.19%) |
| 4. |
|
0:32,99 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
04.01.2020 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,82; 2.51%) |
| 5. |
|
0:32,56 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
30. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,99; 1.32%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:17,22 |
  |
MM Start |
Kranj |
12.10.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:17,87; 0.84%) |
| 2. |
|
1:15,65 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
18.12.2019 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (1:17,22; 2.07%) |
| 3. |
|
1:11,64 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
34. |
(predteki) |
   os.rek. (1:15,65; 5.59%) |
| 4. |
|
1:12,29 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
31. |
(predteki) |
              (1:11,64; -0.89%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
2:47,35 |
  |
MM Start |
Kranj |
12.10.2019 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (2:56,16; 5.26%) |
| 2. |
|
2:40,68 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
04.01.2020 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (2:47,35; 4.15%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KZ |
1. |
|
5:38,29 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
16.11.2019 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (6:12,79; 10.19%) |
| 2. |
|
5:25,99 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (5:38,29; 3.77%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:44,18 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
16.11.2019 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:51,73; 17.08%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PZ |
1. |
|
1:40,64 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
33. |
(predteki) |
   os.rek. (1:43,23; 2.57%) |
| 2. |
|
1:37,46 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
04.01.2020 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (1:40,64; 3.26%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PZ |
1. |
|
3:27,57 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (3:43,06; 7.46%) |
| 2. |
|
3:28,96 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
18.12.2019 |
6. |
(predteki) |
              (3:27,57; -0.66%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:40,10 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
18.12.2019 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (0:51,65; 28.8%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DZ |
1. |
|
1:30,62 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (2:07,13; 40.28%) |
| 2. |
|
1:29,55 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
04.01.2020 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:30,62; 1.19%) |
| 3. |
|
1:29,89 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
29. |
(predteki) |
              (1:29,55; -0.37%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:41,43 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
35. |
(predteki) |
   os.rek. (0:43,10; 4.03%) |
| 2. |
|
0:40,67 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
18.12.2019 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,43; 1.86%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:27,20 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
16.11.2019 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (1:33,52; 7.24%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:27,24 |
  |
MM Start |
Kranj |
12.10.2019 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (1:30,87; 4.16%) |
| 2. |
|
1:25,22 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (1:27,24; 2.37%) |
| 3. |
|
1:27,58 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
18.12.2019 |
14. |
(predteki) |
              (1:25,22; -2.69%) |
| 4. |
|
1:21,48 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
34. |
(predteki) |
   os.rek. (1:25,22; 4.59%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MZ |
1. |
|
3:01,59 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
16.11.2019 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
2:54,29 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (3:01,59; 4.18%) |
| 3. |
|
2:51,32 |
  |
    |
   |
    |
10. |
(finale) |
   os.rek. (3:01,59; 5.99%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MZ |
1. |
|
6:26,37 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
6:15,84 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (6:26,37; 2.8%) |