disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:31,28 |
  |
Memorial Anto Dragić |
Čakovec |
21.12.2019 |
30. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,68; 7.67%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:07,52 |
  |
Memorial Anto Dragić |
Čakovec |
21.12.2019 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (1:13,56; 8.94%) |
| 2. |
|
1:10,27 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
36. |
(predteki) |
              (1:07,52; -3.91%) |
| 3. |
|
1:09,40 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
55. |
(predteki) |
              (1:07,52; -2.7%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:27,23 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
30. |
(predteki) |
   os.rek. (2:41,18; 9.47%) |
| 2. |
|
2:33,15 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
43. |
(predteki) |
              (2:27,23; -3.86%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
5:02,39 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (5:33,83; 10.39%) |
| 2. |
|
5:07,41 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
28. |
(predteki) |
              (5:02,39; -1.63%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KM |
1. |
|
10:44,71 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
-  |
(vmesni) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
10:33,92 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
-  |
(vmesni) |
   os.rek. (10:44,71; 1.7%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
1500KM |
1. |
|
20:26,31 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
19:56,84 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (20:26,31; 2.46%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:43,38 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
33. |
(predteki) |
   os.rek. (0:45,68; 5.3%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:35,49 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
37. |
(predteki) |
   os.rek. (1:43,07; 7.93%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:38,67 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
49. |
(predteki) |
   os.rek. (0:42,64; 10.26%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:39,64 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
44. |
(predteki) |
              (0:39,45; -0.47%) |
| 2. |
|
0:38,22 |
  |
Memorial Anto Dragić |
Čakovec |
21.12.2019 |
26. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,45; 3.21%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:23,43 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
46. |
(predteki) |
   os.rek. (1:28,31; 5.84%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
2:49,46 |
  |
Memorial Anto Dragić |
Čakovec |
21.12.2019 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (3:10,15; 12.2%) |
| 2. |
|
2:54,72 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
32. |
(predteki) |
              (2:49,46; -3.01%) |
| 3. |
|
2:54,29 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
24. |
(predteki) |
              (2:49,46; -2.77%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:24,04 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
44. |
(predteki) |
   os.rek. (1:29,50; 6.49%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:51,16 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
27. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
2:54,81 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
24. |
(predteki) |
              (2:51,16; -2.08%) |