disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:35,76 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,45; 1.92%) |
| 2. |
|
0:35,36 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,76; 1.13%) |
| 3. |
|
0:34,68 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.12.2019 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,36; 1.96%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:19,13 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (1:22,40; 4.13%) |
| 2. |
|
1:18,16 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.11.2019 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:19,13; 1.24%) |
| 3. |
|
1:16,73 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (1:18,16; 1.86%) |
| 4. |
|
1:16,32 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
51. |
(predteki) |
   os.rek. (1:16,73; 0.53%) |
| 5. |
|
1:14,46 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
24.01.2020 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:16,32; 2.49%) |
| 6. |
|
1:13,48 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
39. |
(predteki) |
   os.rek. (1:14,46; 1.33%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
2:45,97 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
37. |
(predteki) |
   os.rek. (3:02,76; 10.11%) |
| 2. |
|
2:44,15 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
26. |
(predteki) |
   os.rek. (2:45,97; 1.1%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KZ |
1. |
|
5:58,24 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
35. |
(predteki) |
   os.rek. (7:04,66; 18.54%) |
| 2. |
|
5:47,84 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
24.01.2020 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (5:58,24; 2.98%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KZ |
1. |
|
12:10,64 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.11.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:38,96 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,43; 6.33%) |
| 2. |
|
0:38,92 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,96; 0.1%) |
| 3. |
|
0:38,44 |
  |
    |
   |
    |
8. |
(finale) |
   os.rek. (0:38,96; 1.35%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PZ |
1. |
|
1:26,21 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:29,54; 3.86%) |
| 2. |
|
1:24,37 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:26,21; 2.18%) |
| 3. |
|
1:24,98 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
3. |
(predteki) |
              (1:24,37; -0.71%) |
| 4. |
|
1:25,78 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
12. |
(predteki) |
              (1:24,37; -1.64%) |
| 5. |
|
1:23,82 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (1:24,37; 0.65%) |
| 6. |
|
1:23,12 |
  |
    |
   |
    |
7. |
(finale) |
   os.rek. (1:24,37; 1.5%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PZ |
1. |
|
3:03,64 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (3:16,54; 7.02%) |
| 2. |
|
3:06,39 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
3. |
(predteki) |
              (3:03,64; -1.47%) |
| 3. |
|
3:00,32 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (3:03,64; 1.84%) |
| 4. |
|
3:01,06 |
  |
    |
   |
    |
6. |
(finale) |
   os.rek. (3:03,64; 1.42%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:42,97 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
35. |
(predteki) |
   os.rek. (0:47,27; 10%) |
| 2. |
|
0:44,65 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
23. |
(predteki) |
              (0:42,97; -3.76%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DZ |
1. |
|
1:38,57 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:43,06 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
40. |
(predteki) |
   os.rek. (0:44,90; 4.27%) |
| 2. |
|
0:41,73 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (0:43,06; 3.18%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:32,05 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (1:37,69; 6.12%) |
| 2. |
|
1:28,37 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
35. |
(predteki) |
   os.rek. (1:32,05; 4.16%) |
| 3. |
|
1:31,46 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
60. |
(predteki) |
              (1:28,37; -3.37%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HZ |
1. |
|
3:07,80 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.12.2019 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (3:16,16; 4.45%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:25,73 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:30,80; 5.91%) |
| 2. |
|
1:27,43 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
30. |
(predteki) |
              (1:25,73; -1.94%) |
| 3. |
|
1:24,40 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
44. |
(predteki) |
   os.rek. (1:25,73; 1.57%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MZ |
1. |
|
3:03,99 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (3:21,04; 9.26%) |
| 2. |
|
3:08,94 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
26. |
(predteki) |
              (3:03,99; -2.61%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MZ |
1. |
|
6:47,05 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |