disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:34,85 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,99; 3.27%) |
| 2. |
|
0:34,34 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
37. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,85; 1.48%) |
| 3. |
|
0:33,61 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,34; 2.17%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:18,43 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (1:28,78; 13.19%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
2:50,99 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
2:46,11 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (2:50,99; 2.93%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KZ |
1. |
|
6:11,77 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (6:23,00; 3.02%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:47,84 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:49,93; 4.36%) |
| 2. |
|
0:47,98 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
12. |
(predteki) |
              (0:47,84; -0.29%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PZ |
1. |
|
1:44,12 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:49,62; 5.28%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PZ |
1. |
|
3:47,68 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:41,07 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:43,15; 5.06%) |
| 2. |
|
0:38,35 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,07; 7.09%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:40,06 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,28; 0.54%) |
| 2. |
|
0:40,70 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
              (0:40,28; -1.03%) |
| 3. |
|
0:39,66 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,06; 1%) |
| 4. |
|
0:38,95 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:39,66; 1.82%) |
| 5. |
|
0:38,79 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:38,95; 0.41%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:25,88 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
37. |
(predteki) |
   os.rek. (1:30,03; 4.83%) |
| 2. |
|
1:24,98 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (1:25,88; 1.05%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HZ |
1. |
|
3:06,08 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
3:00,43 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (3:06,08; 3.13%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:31,66 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MZ |
1. |
|
3:15,01 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
43. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |