disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:24,93 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:25,40; 1.88%)
|
| 2. |
|
0:24,97 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
-  |
(štafeta) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
0:54,84 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2022 |
17. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:02,67 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
5. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
2:02,49 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
9. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
4:13,88 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (4:17,59; 1.46%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:31,04 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,28; 0.77%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:09,14 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
4. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
1:08,50 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
6. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
2:27,58 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (2:27,85; 0.18%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:26,81 |
  |
MM Mladost |
Zagreb |
12.11.2022 |
15. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:26,52 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2022 |
9. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:26,20 |
  |
    |
   |
    |
7. |
(finale) |
|
| 4. |
|
0:26,28 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
9. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
0:26,27 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
7. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
0:26,26 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
4. |
(predteki) |
|
| 7. |
|
0:26,42 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finale) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
0:59,28 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
2. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:57,91 |
  |
MM Mladost |
Zagreb |
12.11.2022 |
12. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:57,44 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2022 |
5. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:56,48 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finale) |
|
| 5. |
|
0:57,06 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
3. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
0:56,26 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finale) |
|
| 7. |
|
0:58,61 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
4. |
(predteki) |
|
| 8. |
|
0:57,61 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finale) |
|
| 9. |
|
0:57,55 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
3. |
(predteki) |
|
| 10. |
|
0:56,71 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finale) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200DM |
1. |
|
2:10,28 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
2. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
2:08,49 |
  |
MM Mladost |
Zagreb |
12.11.2022 |
5. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
2:06,81 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finale) |
|
| 4. |
|
2:14,73 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2022 |
5. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
2:06,70 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(finale) |
|
| 6. |
|
2:10,95 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
2. |
(predteki) |
|
| 7. |
|
2:04,03 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(finale) |
|
| 8. |
|
2:12,42 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
2. |
(predteki) |
|
| 9. |
|
2:08,52 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(finale) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:28,37 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
5. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:28,11 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
1. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:28,07 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
3. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:27,90 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finale) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:01,83 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
2. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
1:02,83 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
5. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:00,70 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
7. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
1:00,55 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2022 |
6. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:00,76 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finale) |
|
| 4. |
|
0:59,46 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
8. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
1:00,08 |
  |
    |
   |
    |
7. |
(finale) |
|
| 6. |
|
1:01,60 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
8. |
(predteki) |
|
| 7. |
|
1:00,51 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
5. |
(predteki) |
|
| 8. |
|
1:00,37 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finale) |
|
| 9. |
|
1:02,16 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
3. |
(predteki) |
|
| 10. |
|
1:04,63 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finale) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:11,78 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
1. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
2:14,69 |
  |
MM Mladost |
Zagreb |
12.11.2022 |
23. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
2:09,87 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
2. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
2:08,27 |
  |
    |
   |
    |
6. |
(finale) |
   os.rek. (2:08,64; 0.28%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MM |
1. |
|
4:42,28 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
5. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
4:39,27 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finale) |
|
| 3. |
|
4:46,90 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
2. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
5:03,62 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(finale) |
|