disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:30,03 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,39; 4.52%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:07,55 |
  |
MM Generali |
Hallein |
19.10.2019 |
29. |
(predteki) |
   os.rek. (1:09,22; 2.47%) |
| 2. |
|
1:05,70 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (1:07,55; 2.81%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:29,69 |
  |
MM Generali |
Hallein |
19.10.2019 |
27. |
(predteki) |
   os.rek. (2:36,60; 4.61%) |
| 2. |
|
2:22,93 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (2:29,69; 4.72%) |
| 3. |
|
2:21,20 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (2:22,93; 1.22%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
4:53,32 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (5:17,90; 8.37%) |
| 2. |
|
4:49,57 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (4:53,32; 1.29%) |
| 3. |
|
4:49,06 |
  |
    |
   |
    |
14. |
(finale) |
   os.rek. (4:53,32; 1.47%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KM |
1. |
|
9:54,91 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
-  |
(vmesni) |
   os.rek. (brez rezultata) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
1500KM |
1. |
|
18:55,79 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.11.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
18:44,50 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (18:55,79; 1%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:27,89 |
  |
MM Generali |
Hallein |
19.10.2019 |
28. |
(predteki) |
   os.rek. (1:39,21; 12.87%) |
| 2. |
|
1:27,47 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (1:27,89; 0.48%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
3:08,04 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (3:11,98; 2.09%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:34,72 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
25. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,11; 4%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:18,71 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (1:24,01; 6.73%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:36,36 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,30; 5.33%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:18,68 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
24. |
(predteki) |
   os.rek. (1:20,98; 2.92%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:19,78 |
  |
MM Generali |
Hallein |
19.10.2019 |
31. |
(predteki) |
   os.rek. (1:19,94; 0.2%) |
| 2. |
|
1:17,31 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.11.2019 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:19,78; 3.19%) |
| 3. |
|
1:15,22 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (1:17,31; 2.77%) |
| 4. |
|
1:15,81 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
15. |
(predteki) |
              (1:15,22; -0.77%) |
| 5. |
|
1:16,59 |
  |
    |
   |
    |
16. |
(finale) |
              (1:15,22; -1.78%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:42,59 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (2:50,16; 4.65%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MM |
1. |
|
5:35,04 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (5:59,12; 7.18%) |