disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:29,29 |
  |
MM Start |
Kranj |
12.10.2019 |
3. |
(predteki) |
              (0:29,24; -0.17%) |
| 2. |
|
0:29,15 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Kranj |
16.10.2019 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:29,24; 0.3%) |
| 3. |
|
0:29,11 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:29,15; 0.13%) |
| 4. |
|
0:28,78 |
  |
3. kolo gorenjske regije |
Kranj |
11.12.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:29,11; 1.14%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:01,27 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:04,98; 6.05%) |
| 2. |
|
1:01,77 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
1. |
(predteki) |
              (1:01,27; -0.8%) |
| 3. |
|
1:00,61 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:01,27; 1.08%) |
| 4. |
|
1:03,10 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
1. |
(predteki) |
              (1:00,61; -3.94%) |
| 5. |
|
1:03,07 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finale) |
              (1:00,61; -3.9%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
2:19,28 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
13.11.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (2:22,68; 2.44%) |
| 2. |
|
2:17,38 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (2:19,28; 1.38%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KZ |
1. |
|
4:49,07 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (5:10,90; 7.55%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KZ |
1. |
|
9:55,05 |
  |
4. kolo gorenjske regije |
Kranj |
08.01.2020 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (10:31,46; 6.11%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:37,39 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,12; 9.97%) |
| 2. |
|
0:37,49 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
3. |
(predteki) |
              (0:37,39; -0.26%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PZ |
1. |
|
1:22,43 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:30,85; 10.21%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PZ |
1. |
|
2:50,96 |
  |
4. kolo gorenjske regije |
Kranj |
08.01.2020 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (3:19,03; 16.41%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:32,02 |
  |
MM Start |
Kranj |
12.10.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,92; 2.81%) |
| 2. |
|
0:31,29 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,02; 2.33%) |
| 3. |
|
0:30,76 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,29; 1.72%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DZ |
1. |
|
1:13,42 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
2. |
(predteki) |
              (1:13,01; -0.55%) |
| 2. |
|
1:09,56 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:13,01; 4.95%) |
| 3. |
|
1:08,95 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finale) |
   os.rek. (1:13,01; 5.88%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200DZ |
1. |
|
2:40,67 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Kranj |
16.10.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
2:43,84 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
2. |
(predteki) |
              (2:40,67; -1.93%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:33,04 |
  |
MM Start |
Kranj |
12.10.2019 |
4. |
(predteki) |
              (0:32,73; -0.93%) |
| 2. |
|
0:31,36 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
13.11.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,73; 4.36%) |
| 3. |
|
0:31,03 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,36; 1.06%) |
| 4. |
|
0:31,71 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
1. |
(predteki) |
              (0:31,03; -2.14%) |
| 5. |
|
0:31,55 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
-  |
(štafeta) |
              (0:31,03; -1.64%) |
| 6. |
|
0:31,33 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
2. |
(predteki) |
              (0:31,03; -0.95%) |
| 7. |
|
0:31,17 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finale) |
              (0:31,03; -0.44%) |
| 8. |
|
0:32,02 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
              (0:31,03; -3.09%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:10,47 |
  |
MM Start |
Kranj |
12.10.2019 |
1. |
(predteki) |
              (1:09,37; -1.56%) |
| 2. |
|
1:07,59 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:09,37; 2.63%) |
| 3. |
|
1:06,69 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:07,59; 1.34%) |
| 4. |
|
1:07,05 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
1. |
(predteki) |
              (1:06,69; -0.53%) |
| 5. |
|
1:07,38 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
1. |
(predteki) |
              (1:06,69; -1.02%) |
| 6. |
|
1:06,48 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finale) |
   os.rek. (1:06,69; 0.31%) |
| 7. |
|
1:08,20 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
              (1:06,69; -2.21%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HZ |
1. |
|
2:26,04 |
  |
3. kolo gorenjske regije |
Kranj |
11.12.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (2:28,86; 1.93%) |
| 2. |
|
2:28,50 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
1. |
(predteki) |
              (2:26,04; -1.65%) |
| 3. |
|
2:30,29 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
2. |
(predteki) |
              (2:26,04; -2.82%) |
| 4. |
|
2:23,26 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finale) |
   os.rek. (2:26,04; 1.94%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:11,39 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
13.11.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:12,59; 1.68%) |
| 2. |
|
1:10,46 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:11,39; 1.31%) |
| 3. |
|
1:09,62 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:10,46; 1.2%) |
| 4. |
|
1:09,27 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(finale) |
   os.rek. (1:10,46; 1.71%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MZ |
1. |
|
2:29,69 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (2:38,01; 5.55%) |
| 2. |
|
2:29,72 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
1. |
(predteki) |
              (2:29,69; -0.02%) |
| 3. |
|
2:32,61 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
1. |
(predteki) |
              (2:29,69; -1.91%) |
| 4. |
|
2:30,23 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finale) |
              (2:29,69; -0.35%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MZ |
1. |
|
5:28,90 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Kranj |
16.10.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (5:50,49; 6.56%) |
| 2. |
|
5:25,09 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (5:28,90; 1.17%) |
| 3. |
|
5:17,21 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (5:25,09; 2.48%) |