disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:30,09 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,98; 6.28%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:07,62 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:08,57; 1.4%)
|
| 2. |
|
1:05,66 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:07,62; 2.98%)
|
| 3. |
|
1:05,01 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (1:05,66; 0.99%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
2:22,36 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (2:40,60; 12.81%)
|
| 2. |
|
2:22,52 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.12.2019 |
5. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
2:21,71 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
24.01.2020 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (2:22,36; 0.45%)
|
| 4. |
|
2:22,98 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
-  |
(štafeta) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KZ |
1. |
|
4:57,41 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (5:06,33; 2.99%)
|
| 2. |
|
4:55,33 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finale) |
   os.rek. (5:06,33; 3.72%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KZ |
1. |
|
9:59,22 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.11.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (10:25,43; 4.37%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PZ |
1. |
|
1:25,88 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:31,68; 6.75%)
|
| 2. |
|
1:22,76 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:25,88; 3.76%)
|
| 3. |
|
1:24,12 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
2. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
1:24,64 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
8. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
1:25,82 |
  |
    |
   |
    |
8. |
(finale) |
|
| 6. |
|
1:25,57 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
10. |
(predteki) |
|
| 7. |
|
1:22,32 |
  |
    |
   |
    |
9. |
(finale) |
   os.rek. (1:22,76; 0.53%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:33,52 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,21; 2.05%)
|
| 2. |
|
0:33,78 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
7. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:32,76 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
24.01.2020 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,52; 2.31%)
|
| 4. |
|
0:32,76 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,76; 0%)
|
| 5. |
|
0:33,02 |
  |
    |
   |
    |
8. |
(finale) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DZ |
1. |
|
1:15,08 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:17,14; 2.74%)
|
| 2. |
|
1:12,65 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:15,08; 3.34%)
|
| 3. |
|
1:13,28 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
3. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
1:11,12 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:12,65; 2.15%)
|
| 5. |
|
1:13,23 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finale) |
|
| 6. |
|
1:11,47 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
4. |
(predteki) |
|
| 7. |
|
1:14,12 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finale) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200DZ |
1. |
|
2:50,26 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.11.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (3:07,98; 10.4%)
|
| 2. |
|
2:41,40 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (2:50,26; 5.48%)
|
| 3. |
|
2:40,19 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (2:41,40; 0.75%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:36,05 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,73; 1.88%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:18,88 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (1:24,47; 7.08%)
|
| 2. |
|
1:19,48 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
12. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:22,94 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
38. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:21,26 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:22,00; 0.91%)
|
| 2. |
|
1:16,23 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:21,26; 6.59%)
|
| 3. |
|
1:15,90 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (1:16,23; 0.43%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MZ |
1. |
|
2:46,64 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MZ |
1. |
|
5:36,60 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.12.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (6:07,67; 9.23%)
|
| 2. |
|
5:29,64 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (5:36,60; 2.11%)
|