disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:34,91 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,20; 6.55%)
|
| 2. |
|
0:34,26 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,91; 1.89%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:17,40 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.11.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:19,91; 3.24%)
|
| 2. |
|
1:16,00 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (1:17,40; 1.84%)
|
| 3. |
|
1:15,04 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
29. |
(predteki) |
   os.rek. (1:16,00; 1.27%)
|
| 4. |
|
1:14,21 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
42. |
(predteki) |
   os.rek. (1:15,04; 1.11%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
2:50,23 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
43. |
(predteki) |
   os.rek. (2:52,04; 1.06%)
|
| 2. |
|
2:44,00 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.12.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (2:50,23; 3.79%)
|
| 3. |
|
2:42,50 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
25. |
(predteki) |
   os.rek. (2:44,00; 0.92%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KZ |
1. |
|
5:54,21 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
33. |
(predteki) |
   os.rek. (6:02,92; 2.45%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:48,31 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (0:53,65; 11.05%)
|
| 2. |
|
0:49,10 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
36. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PZ |
1. |
|
3:51,60 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (4:19,95; 12.24%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:38,51 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (0:50,04; 29.94%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:39,15 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
-  |
(štafeta) |
|
| 2. |
|
0:38,91 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.11.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,10; 0.48%)
|
| 3. |
|
0:38,55 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,91; 0.93%)
|
| 4. |
|
0:37,80 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:38,55; 1.98%)
|
| 5. |
|
0:37,61 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,80; 0.5%)
|
| 6. |
|
0:37,25 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:37,80; 1.47%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:23,24 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
27. |
(predteki) |
   os.rek. (1:24,41; 1.4%)
|
| 2. |
|
1:18,41 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (1:23,24; 6.15%)
|
| 3. |
|
1:23,58 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HZ |
1. |
|
2:57,63 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.12.2019 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (3:06,59; 5.04%)
|
| 2. |
|
2:57,90 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
25. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
2:55,84 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (2:57,63; 1.01%)
|