disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:33,08 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
04.12.2021 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,45; 25.3%)
|
| 2. |
|
0:32,83 |
  |
3. razvojni pokal in 4. Celjski pokal |
Celje |
08.01.2022 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,08; 0.76%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:16,83 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
16.10.2021 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (1:27,64; 14.07%)
|
| 2. |
|
1:12,02 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
04.12.2021 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (1:16,83; 6.67%)
|
| 3. |
|
1:14,91 |
  |
1. razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
11.12.2021 |
10. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
1:11,03 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
12.03.2022 |
32. |
(predteki) |
   os.rek. (1:12,02; 1.39%)
|
| 5. |
|
1:09,03 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.04.2022 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (1:11,03; 2.89%)
|
| 6. |
|
1:10,31 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (1:11,03; 1.02%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
2:36,77 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
06.11.2021 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (3:20,09; 27.63%)
|
| 2. |
|
2:31,19 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.04.2022 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (2:36,77; 3.69%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KZ |
1. |
|
5:38,68 |
  |
1. razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
11.12.2021 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
5:33,57 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
08.03.2022 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (5:38,68; 1.53%)
|
| 3. |
|
5:19,14 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.04.2022 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (5:33,57; 4.52%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KZ |
1. |
|
12:02,77 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
27.11.2021 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:46,82 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
04.12.2021 |
31. |
(predteki) |
   os.rek. (0:49,52; 5.76%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PZ |
1. |
|
1:43,68 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
16.10.2021 |
31. |
(predteki) |
   os.rek. (1:48,03; 4.19%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:39,60 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
04.12.2021 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (0:51,74; 30.65%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DZ |
1. |
|
1:32,53 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
16.10.2021 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
1:31,94 |
  |
3. razvojni pokal in 4. Celjski pokal |
Celje |
08.01.2022 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (1:32,53; 0.64%)
|
| 3. |
|
1:28,61 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
12.03.2022 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (1:31,94; 3.75%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200DZ |
1. |
|
3:39,33 |
  |
1. razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
11.12.2021 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:35,45 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.04.2022 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (0:47,80; 34.83%)
|
| 2. |
|
0:35,77 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:47,80; 33.63%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:24,57 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
16.10.2021 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (1:38,64; 16.63%)
|
| 2. |
|
1:24,53 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
04.12.2021 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (1:24,57; 0.04%)
|
| 3. |
|
1:18,11 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
12.03.2022 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (1:24,53; 8.21%)
|
| 4. |
|
1:16,87 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.04.2022 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:18,11; 1.61%)
|
| 5. |
|
1:16,16 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (1:18,11; 2.56%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HZ |
1. |
|
2:56,64 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
27.11.2021 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (3:24,01; 15.49%)
|
| 2. |
|
2:54,99 |
  |
3. razvojni pokal in 4. Celjski pokal |
Celje |
08.01.2022 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (2:56,64; 0.94%)
|
| 3. |
|
2:42,59 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.04.2022 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (2:54,99; 7.62%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:25,02 |
  |
3. razvojni pokal in 4. Celjski pokal |
Celje |
08.01.2022 |
28. |
(predteki) |
   os.rek. (1:41,77; 19.7%)
|
| 2. |
|
1:22,10 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
12.03.2022 |
25. |
(predteki) |
   os.rek. (1:25,02; 3.55%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MZ |
1. |
|
3:00,93 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
06.11.2021 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MZ |
1. |
|
6:19,65 |
  |
1. razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
11.12.2021 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
6:02,87 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.04.2022 |
4. |
(finale) |
   os.rek. (6:19,65; 4.62%)
|