disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:34,04 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,66; 1.82%)
|
| 2. |
|
0:33,52 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
19.11.2022 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,04; 1.55%)
|
| 3. |
|
0:32,88 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,52; 1.94%)
|
| 4. |
|
0:31,57 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,88; 4.14%)
|
| 5. |
|
0:32,20 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
11. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
0:31,76 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
-  |
(štafeta) |
|
| 7. |
|
0:30,49 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
27. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,57; 3.54%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:14,13 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:17,26; 4.22%)
|
| 2. |
|
1:12,79 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:14,13; 1.84%)
|
| 3. |
|
1:09,91 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:12,79; 4.11%)
|
| 4. |
|
1:08,18 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:09,91; 2.53%)
|
| 5. |
|
1:07,20 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:08,18; 1.45%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:30,92 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (2:45,91; 9.93%)
|
| 2. |
|
2:31,11 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
20.12.2022 |
4. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
2:25,11 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (2:30,92; 4%)
|
| 4. |
|
2:20,72 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (2:25,11; 3.11%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
5:23,67 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (5:46,67; 7.1%)
|
| 2. |
|
5:11,46 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
25.02.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (5:23,67; 3.92%)
|
| 3. |
|
5:07,75 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (5:11,46; 1.2%)
|
| 4. |
|
5:04,79 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
32. |
(predteki) |
   os.rek. (5:07,75; 0.97%)
|
| 5. |
|
4:59,34 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (5:04,79; 1.82%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KM |
1. |
|
10:24,61 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:42,93 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:44,68; 4.07%)
|
| 2. |
|
0:43,61 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
8. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:44,01 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
9. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:41,99 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (0:42,93; 2.23%)
|
| 5. |
|
0:38,97 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,99; 7.74%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:36,99 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
5. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
1:36,92 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
10. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:36,62 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
7. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
3:19,72 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
19.11.2022 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (3:27,88; 4.08%)
|
| 2. |
|
3:18,16 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (3:19,72; 0.78%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:37,33 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,72; 6.4%)
|
| 2. |
|
0:38,04 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
15. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:35,26 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
25. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,33; 5.87%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:38,82 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,96; 5.51%)
|
| 2. |
|
0:39,27 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
9. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:39,60 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
25. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:38,55 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,82; 0.7%)
|
| 5. |
|
0:36,84 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:38,55; 4.64%)
|
| 6. |
|
0:35,96 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:36,84; 2.44%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
2:55,53 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
20.12.2022 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (3:02,47; 3.95%)
|
| 2. |
|
2:44,27 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (2:55,53; 6.85%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:19,22 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:24,39; 6.52%)
|
| 2. |
|
1:21,25 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
65. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:18,42 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:19,22; 1.02%)
|
| 4. |
|
1:16,64 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
18.03.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:18,42; 2.32%)
|
| 5. |
|
1:14,92 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
57. |
(predteki) |
   os.rek. (1:16,64; 2.29%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:39,71 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
2:38,44 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (2:39,71; 0.8%)
|