disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:32,42 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,25; 2.56%)
|
| 2. |
|
0:33,48 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
10. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:31,40 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,42; 3.24%)
|
| 4. |
|
0:32,07 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
10. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
0:33,72 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
25. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:14,08 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:17,70; 4.88%)
|
| 2. |
|
1:15,08 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
11. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:16,59 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
32. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
1:15,00 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
31. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
1:10,05 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (1:14,08; 5.75%)
|
| 6. |
|
1:10,78 |
  |
    |
   |
    |
8. |
(finale) |
   os.rek. (1:14,08; 4.66%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
2:37,52 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (3:39,58; 39.39%)
|
| 2. |
|
2:45,52 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
14. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KZ |
1. |
|
5:30,05 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (6:12,83; 12.96%)
|
| 2. |
|
5:22,17 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (5:30,05; 2.44%)
|
| 3. |
|
5:29,54 |
  |
    |
   |
    |
13. |
(finale) |
   os.rek. (5:30,05; 0.15%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:44,98 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:45,80; 1.82%)
|
| 2. |
|
0:43,93 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (0:44,98; 2.39%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:38,16 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:08,25; 78.85%)
|
| 2. |
|
0:38,29 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
11. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:38,01 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,16; 0.39%)
|
| 4. |
|
0:36,69 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,01; 3.59%)
|
| 5. |
|
0:34,74 |
  |
    |
   |
    |
10. |
(finale) |
   os.rek. (0:38,01; 9.41%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DZ |
1. |
|
1:31,61 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
1:31,91 |
  |
    |
   |
    |
8. |
(finale) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:40,27 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (0:53,88; 33.79%)
|
| 2. |
|
0:38,92 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,27; 3.46%)
|
| 3. |
|
0:39,81 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
23. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:38,77 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
24. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,92; 0.38%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:23,26 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (1:28,12; 5.83%)
|
| 2. |
|
1:25,04 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
30. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:25,82 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
31. |
(predteki) |
   os.rek. (1:26,43; 0.71%)
|
| 2. |
|
1:22,81 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
26. |
(predteki) |
   os.rek. (1:25,82; 3.63%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MZ |
1. |
|
3:05,20 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|