disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:34,53 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
31. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,07; 4.45%)
|
| 2. |
|
0:33,82 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
26. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,53; 2.09%)
|
| 3. |
|
0:31,84 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
68. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,82; 6.21%)
|
| 4. |
|
0:31,44 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
36. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,84; 1.27%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:15,60 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
52. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
1:14,57 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
74. |
(predteki) |
   os.rek. (1:15,60; 1.38%)
|
| 3. |
|
1:14,61 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
22. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:42,90 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
19.11.2022 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (3:11,43; 17.51%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
5:48,40 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
20.12.2022 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:40,42 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,44; 2.52%)
|
| 2. |
|
0:40,66 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
11. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:39,19 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,42; 3.13%)
|
| 4. |
|
0:37,02 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,19; 5.86%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:28,93 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (1:30,74; 2.03%)
|
| 2. |
|
1:30,42 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
20. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:31,89 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
44. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
1:26,41 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (1:28,93; 2.91%)
|
| 5. |
|
1:24,66 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:26,41; 2.06%)
|
| 6. |
|
1:23,56 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
34. |
(predteki) |
   os.rek. (1:24,66; 1.31%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
3:08,07 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (3:20,21; 6.45%)
|
| 2. |
|
3:13,46 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
20.12.2022 |
7. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
3:11,13 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
14. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
2:55,90 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (3:08,07; 6.91%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:39,72 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
29. |
(predteki) |
   os.rek. (0:43,91; 10.54%)
|
| 2. |
|
0:38,74 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
29. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,72; 2.52%)
|
| 3. |
|
0:35,90 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
30. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,74; 7.91%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:23,51 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
40. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:38,62 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
46. |
(predteki) |
   os.rek. (0:42,74; 10.66%)
|
| 2. |
|
0:37,34 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
53. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,62; 3.42%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:22,55 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
58. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:23,34 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
48. |
(predteki) |
   os.rek. (1:26,89; 4.25%)
|
| 2. |
|
1:24,82 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
80. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:17,46 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
72. |
(predteki) |
   os.rek. (1:23,34; 7.59%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
3:00,37 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
2:45,12 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (3:00,37; 9.23%)
|