disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:33,87 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
12. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:33,21 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
7. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:31,91 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:33,13; 3.82%)
|
| 4. |
|
0:32,18 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
5. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
0:32,62 |
  |
    |
   |
    |
6. |
(finale) |
|
| 6. |
|
0:30,65 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
37. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,91; 4.11%)
|
| 7. |
|
0:29,75 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,65; 3.02%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:16,35 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (1:23,43; 9.27%)
|
| 2. |
|
1:13,49 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (1:16,35; 3.89%)
|
| 3. |
|
1:13,68 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
-  |
(štafeta) |
|
| 4. |
|
1:11,72 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
41. |
(predteki) |
   os.rek. (1:13,49; 2.46%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
2:40,76 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (3:08,44; 17.21%)
|
| 2. |
|
2:32,53 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (2:40,76; 5.39%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KZ |
1. |
|
6:03,19 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
20.12.2022 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (6:18,41; 4.19%)
|
| 2. |
|
5:09,91 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (6:03,19; 17.19%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KZ |
1. |
|
10:56,63 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
16.12.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:41,95 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:42,07; 0.28%)
|
| 2. |
|
0:42,01 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
4. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:40,32 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,95; 4.04%)
|
| 4. |
|
0:40,10 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(finale) |
   os.rek. (0:41,95; 4.61%)
|
| 5. |
|
0:39,64 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,10; 1.16%)
|
| 6. |
|
0:38,36 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,64; 3.33%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PZ |
1. |
|
1:36,44 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:37,95; 1.56%)
|
| 2. |
|
1:26,68 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (1:36,44; 11.25%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PZ |
1. |
|
3:25,33 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (3:26,63; 0.63%)
|
| 2. |
|
3:29,47 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
20.12.2022 |
6. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
3:15,04 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (3:25,33; 5.27%)
|
| 4. |
|
3:16,74 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finale) |
   os.rek. (3:25,33; 4.36%)
|
| 5. |
|
3:06,31 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (3:15,04; 4.68%)
|
| 6. |
|
3:10,55 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
12. |
(predteki) |
|
| 7. |
|
3:02,77 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (3:06,31; 1.93%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:37,23 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
10. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:36,48 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,94; 1.26%)
|
| 3. |
|
0:36,65 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
5. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:34,99 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,48; 4.25%)
|
| 5. |
|
0:34,81 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finale) |
   os.rek. (0:36,48; 4.79%)
|
| 6. |
|
0:32,19 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,81; 8.13%)
|
| 7. |
|
0:31,76 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,19; 1.35%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DZ |
1. |
|
1:17,78 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
1:17,96 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
13. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:39,30 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,78; 1.22%)
|
| 2. |
|
0:35,80 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
38. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,30; 9.77%)
|
| 3. |
|
0:35,82 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
8. |
(finale) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:32,21 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (1:32,91; 0.75%)
|
| 2. |
|
1:21,81 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (1:32,21; 12.71%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HZ |
1. |
|
2:48,35 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (3:24,46; 21.44%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:22,92 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (1:26,05; 3.77%)
|
| 2. |
|
1:17,51 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
45. |
(predteki) |
   os.rek. (1:22,92; 6.97%)
|
| 3. |
|
1:19,16 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
16.12.2023 |
4. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MZ |
1. |
|
3:10,12 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
2:46,63 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (3:10,12; 14.09%)
|