disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:29,06 |
  |
Prvenstvo srednjih šol Ljubljane |
Ljubljana |
20.01.2010 |
22. |
(predteki) |
              (0:25,62; -11.83%) |
| 2. |
|
0:26,85 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
              (0:25,62; -4.58%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
0:56,51 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
09.01.2010 |
5. |
(predteki) |
              (0:55,00; -2.67%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
1:56,27 |
  |
Združeno prvenstvo Slovenije |
Celje |
28.01.2010 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:56,39; 0.1%) |
| 2. |
|
1:56,16 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finale) |
   os.rek. (1:56,39; 0.19%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
3:59,91 |
  |
Pokal mesta Celje - sobota |
Celje |
14.11.2009 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (4:08,15; 3.43%) |
| 2. |
|
3:59,22 |
  |
MM Mladost |
Zagreb |
21.11.2009 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (3:59,91; 0.28%) |
| 3. |
|
3:57,35 |
  |
    |
   |
    |
6. |
(finale) |
   os.rek. (3:59,91; 1.07%) |
| 4. |
|
4:08,69 |
  |
Združeno prvenstvo Slovenije |
Celje |
28.01.2010 |
4. |
(predteki) |
              (3:57,35; -4.55%) |
| 5. |
|
4:01,06 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(finale) |
              (3:57,35; -1.53%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KM |
1. |
|
8:13,74 |
  |
Pokal mesta Celje - sobota |
Celje |
14.11.2009 |
-  |
(vmesni) |
   os.rek. (8:35,00; 4.3%) |
| 2. |
|
8:18,74 |
  |
STRÖCK-Austrian Qualifying |
Dunaj/Vienna |
27.11.2009 |
-  |
(vmesni) |
              (8:13,74; -1%) |
| 3. |
|
8:18,38 |
  |
Združeno prvenstvo Slovenije |
Celje |
28.01.2010 |
2. |
(predteki) |
              (8:13,74; -0.93%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
1500KM |
1. |
|
15:26,87 |
  |
Pokal mesta Celje - sobota |
Celje |
14.11.2009 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (18:21,88; 18.88%) |
| 2. |
|
15:51,81 |
  |
STRÖCK-Austrian Qualifying |
Dunaj/Vienna |
27.11.2009 |
7. |
(predteki) |
              (15:26,87; -2.62%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:32,42 |
  |
Prvenstvo srednjih šol Ljubljane |
Ljubljana |
20.01.2010 |
2. |
(predteki) |
              (0:30,78; -5.05%) |
| 2. |
|
0:30,53 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finale) |
   os.rek. (0:30,78; 0.81%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:14,01 |
  |
4. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
23.01.2010 |
3. |
(predteki) |
              (1:05,29; -11.78%) |
| 2. |
|
1:07,83 |
  |
Združeno prvenstvo Slovenije |
Celje |
28.01.2010 |
6. |
(predteki) |
              (1:05,29; -3.74%) |
| 3. |
|
1:06,02 |
  |
    |
   |
    |
6. |
(finale) |
              (1:05,29; -1.1%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
2:25,29 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
09.01.2010 |
1. |
(predteki) |
              (2:20,55; -3.26%) |
| 2. |
|
2:26,17 |
  |
Združeno prvenstvo Slovenije |
Celje |
28.01.2010 |
2. |
(predteki) |
              (2:20,55; -3.84%) |
| 3. |
|
2:19,47 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(finale) |
   os.rek. (2:20,55; 0.77%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
0:59,52 |
  |
Združeno prvenstvo Slovenije |
Celje |
28.01.2010 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:06,28; 11.35%) |
| 2. |
|
0:59,11 |
  |
    |
   |
    |
7. |
(finale) |
   os.rek. (1:06,28; 12.12%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:28,42 |
  |
Združeno prvenstvo Slovenije |
Celje |
28.01.2010 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:28,50; 0.28%) |
| 2. |
|
0:28,30 |
  |
    |
   |
    |
7. |
(finale) |
   os.rek. (0:28,50; 0.7%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
0:59,29 |
  |
Združeno prvenstvo Slovenije |
Celje |
28.01.2010 |
3. |
(predteki) |
              (0:58,33; -1.61%) |
| 2. |
|
0:58,34 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finale) |
              (0:58,33; -0.01%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
2:06,24 |
  |
Pokal mesta Celje - sobota |
Celje |
14.11.2009 |
2. |
(predteki) |
              (2:04,72; -1.2%) |
| 2. |
|
2:05,31 |
  |
MM Mladost |
Zagreb |
21.11.2009 |
6. |
(predteki) |
              (2:04,72; -0.47%) |
| 3. |
|
2:03,74 |
  |
    |
   |
    |
7. |
(finale) |
   os.rek. (2:04,72; 0.79%) |
| 4. |
|
2:04,16 |
  |
STRÖCK-Austrian Qualifying |
Dunaj/Vienna |
27.11.2009 |
4. |
(predteki) |
              (2:03,74; -0.33%) |
| 5. |
|
2:03,50 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finale) |
   os.rek. (2:03,74; 0.19%) |
| 6. |
|
2:07,47 |
  |
Združeno prvenstvo Slovenije |
Celje |
28.01.2010 |
1. |
(predteki) |
              (2:03,50; -3.11%) |
| 7. |
|
2:03,95 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finale) |
              (2:03,50; -0.36%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:06,09 |
  |
MM Mladost |
Zagreb |
21.11.2009 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (2:20,91; 11.75%) |
| 2. |
|
2:04,17 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finale) |
   os.rek. (2:20,91; 13.48%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MM |
1. |
|
4:40,97 |
  |
4. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
23.01.2010 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (4:51,59; 3.77%) |