disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:33,49 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,03; 4.59%)
|
| 2. |
|
0:33,42 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,49; 0.2%)
|
| 3. |
|
0:32,42 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
12.01.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,42; 3.08%)
|
| 4. |
|
0:31,51 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
19.01.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,42; 2.88%)
|
| 5. |
|
0:31,91 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finale) |
   os.rek. (0:32,42; 1.59%)
|
| 6. |
|
0:30,75 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,51; 2.47%)
|
| 7. |
|
0:31,32 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:31,51; 0.6%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:12,71 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:20,24; 10.35%)
|
| 2. |
|
1:10,60 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:12,71; 2.98%)
|
| 3. |
|
1:07,13 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:10,60; 5.16%)
|
| 4. |
|
1:07,68 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
16.03.2019 |
2. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
1:08,28 |
  |
Uskršnji miting |
Novi Sad |
20.04.2019 |
2. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
2:33,64 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
12.01.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
2:28,62 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (2:33,64; 3.37%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KZ |
1. |
|
5:37,95 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (6:08,27; 8.97%)
|
| 2. |
|
5:30,65 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.12.2018 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (5:37,95; 2.2%)
|
| 3. |
|
5:09,65 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (5:30,65; 6.78%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:45,98 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:49,23; 7.06%)
|
| 2. |
|
0:46,40 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
9. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PZ |
1. |
|
1:34,18 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
16.03.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:52,65; 19.61%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PZ |
1. |
|
3:41,90 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:41,50 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
5. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:39,22 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,37; 5.48%)
|
| 3. |
|
0:38,17 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
19.01.2019 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,22; 2.75%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DZ |
1. |
|
1:41,41 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
1:28,88 |
  |
Uskršnji miting |
Novi Sad |
20.04.2019 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:41,41; 14.09%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:39,63 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
4. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:39,07 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:39,18; 0.28%)
|
| 3. |
|
0:38,12 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,07; 2.49%)
|
| 4. |
|
0:36,60 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.12.2018 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,12; 4.15%)
|
| 5. |
|
0:37,42 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
19.01.2019 |
5. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
0:36,09 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,60; 1.41%)
|
| 7. |
|
0:35,61 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:36,60; 2.78%)
|
| 8. |
|
0:35,96 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
16.03.2019 |
-  |
(štafeta) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:24,94 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:29,83; 5.75%)
|
| 2. |
|
1:21,85 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
12.01.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:24,94; 3.77%)
|
| 3. |
|
1:18,20 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:21,85; 4.66%)
|
| 4. |
|
1:16,86 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
16.03.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:18,20; 1.74%)
|
| 5. |
|
1:19,45 |
  |
Uskršnji miting |
Novi Sad |
20.04.2019 |
1. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HZ |
1. |
|
3:03,97 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (3:13,28; 5.06%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:28,58 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:36,31; 8.72%)
|
| 2. |
|
1:25,63 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.12.2018 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:28,58; 3.44%)
|
| 3. |
|
1:19,48 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
16.03.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:25,63; 7.73%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MZ |
1. |
|
2:58,68 |
  |
Uskršnji miting |
Novi Sad |
20.04.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|