disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:26,98 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:28,51; 5.67%)
|
| 2. |
|
0:26,66 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:26,98; 1.2%)
|
| 3. |
|
0:26,64 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:26,66; 0.07%)
|
| 4. |
|
0:26,79 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
-  |
(štafeta) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:00,52 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:02,77; 3.71%)
|
| 2. |
|
0:59,35 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:00,52; 1.97%)
|
| 3. |
|
0:58,93 |
  |
Kup Pančevo |
Pančevo |
24.11.2018 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:59,35; 0.71%)
|
| 4. |
|
0:57,86 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:58,93; 1.84%)
|
| 5. |
|
1:03,94 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.12.2018 |
5. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
0:58,12 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
2. |
(predteki) |
|
| 7. |
|
0:56,93 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(finale) |
   os.rek. (0:57,86; 1.63%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:11,36 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
12.01.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (2:24,85; 10.26%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
4:38,90 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (5:07,72; 10.33%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KM |
1. |
|
9:57,99 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
12.01.2019 |
-  |
(vmesni) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
1500KM |
1. |
|
18:30,36 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
12.01.2019 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:36,35 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,26; 5.25%)
|
| 2. |
|
0:36,24 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,35; 0.3%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:22,99 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:29,61; 7.97%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:28,85 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,83; 6.86%)
|
| 2. |
|
0:28,81 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:28,85; 0.13%)
|
| 3. |
|
0:28,32 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(finale) |
   os.rek. (0:28,85; 1.87%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:07,13 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:11,73; 6.85%)
|
| 2. |
|
1:06,45 |
  |
Kup Pančevo |
Pančevo |
24.11.2018 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:07,13; 1.02%)
|
| 3. |
|
1:04,60 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:06,45; 2.86%)
|
| 4. |
|
1:02,19 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finale) |
   os.rek. (1:06,45; 6.84%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:31,00 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:31,75; 2.41%)
|
| 2. |
|
0:30,23 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,00; 2.54%)
|
| 3. |
|
0:29,48 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,23; 2.54%)
|
| 4. |
|
0:29,43 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:29,48; 0.16%)
|
| 5. |
|
0:30,04 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
1. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
0:29,24 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finale) |
   os.rek. (0:29,43; 0.64%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:08,20 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:11,51; 4.85%)
|
| 2. |
|
1:05,45 |
  |
Kup Pančevo |
Pančevo |
24.11.2018 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:08,20; 4.2%)
|
| 3. |
|
1:04,62 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:05,45; 1.28%)
|
| 4. |
|
1:03,94 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.12.2018 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:04,62; 1.06%)
|
| 5. |
|
1:03,70 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:03,94; 0.37%)
|
| 6. |
|
1:03,66 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:03,70; 0.06%)
|
| 7. |
|
1:03,05 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finale) |
   os.rek. (1:03,70; 1.03%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
2:23,16 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (2:32,62; 6.6%)
|
| 2. |
|
2:19,44 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.12.2018 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (2:23,16; 2.66%)
|
| 3. |
|
2:22,45 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
1. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
2:20,35 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finale) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:09,91 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:13,09; 4.54%)
|
| 2. |
|
1:07,11 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:09,91; 4.17%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:24,37 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (2:45,08; 14.34%)
|