event. |
# |
  |
time |
  |
competition |
city |
date |
rank |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 free |
1. |
|
0:32,31 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
7. |
(heats) |
   os.rek. (0:34,01; 5.26%)
|
| 2. |
|
0:30,67 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
5. |
(heats) |
   os.rek. (0:32,31; 5.34%)
|
| 3. |
|
0:30,31 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
9. |
(heats) |
   os.rek. (0:30,67; 1.18%)
|
| 4. |
|
0:30,48 |
  |
    |
   |
    |
10. |
(finals) |
   os.rek. (0:30,67; 0.62%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 free |
1. |
|
1:12,36 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
15. |
(heats) |
   os.rek. (1:13,05; 0.95%)
|
| 2. |
|
1:08,19 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
9. |
(heats) |
   os.rek. (1:12,36; 6.11%)
|
| 3. |
|
1:07,48 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
15. |
(heats) |
   os.rek. (1:08,19; 1.05%)
|
| 4. |
|
1:10,26 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
22. |
(heats) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 free |
1. |
|
2:33,04 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
21. |
(heats) |
   os.rek. (2:47,49; 9.44%)
|
| 2. |
|
2:34,92 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.12.2019 |
11. |
(heats) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400 free |
1. |
|
5:27,12 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
18. |
(heats) |
   os.rek. (6:04,98; 11.57%)
|
| 2. |
|
5:24,94 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
24.01.2020 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (5:27,12; 0.67%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800 free |
1. |
|
11:28,19 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.11.2019 |
8. |
(heats) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
11:08,31 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
3. |
(heats) |
   os.rek. (11:28,19; 2.97%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 breast |
1. |
|
0:38,66 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
7. |
(heats) |
   os.rek. (0:42,18; 9.1%)
|
| 2. |
|
0:40,05 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
10. |
(heats) |
|
| 3. |
|
0:39,10 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
10. |
(heats) |
|
| 4. |
|
0:38,49 |
  |
    |
   |
    |
10. |
(finals) |
   os.rek. (0:38,66; 0.44%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 breast |
1. |
|
1:30,51 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
11. |
(heats) |
   os.rek. (1:34,29; 4.17%)
|
| 2. |
|
1:28,18 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
10. |
(heats) |
   os.rek. (1:30,51; 2.64%)
|
| 3. |
|
1:29,77 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
19. |
(heats) |
|
| 4. |
|
1:30,49 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
14. |
(heats) |
|
| 5. |
|
1:26,45 |
  |
    |
   |
    |
12. |
(finals) |
   os.rek. (1:28,18; 2%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 breast |
1. |
|
3:11,62 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
7. |
(heats) |
   os.rek. (3:22,08; 5.45%)
|
| 2. |
|
3:13,85 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
16. |
(heats) |
|
| 3. |
|
3:07,91 |
  |
    |
   |
    |
15. |
(finals) |
   os.rek. (3:11,62; 1.97%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 fly |
1. |
|
0:39,82 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
28. |
(heats) |
   os.rek. (0:41,15; 3.34%)
|
| 2. |
|
0:36,05 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
11. |
(heats) |
   os.rek. (0:39,82; 10.45%)
|
| 3. |
|
0:37,08 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
24. |
(heats) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 fly |
1. |
|
1:29,61 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
15. |
(heats) |
   os.rek. (1:45,86; 18.13%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 back |
1. |
|
0:38,14 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
16. |
(heats) |
   os.rek. (0:40,59; 6.42%)
|
| 2. |
|
0:37,34 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
14. |
(heats) |
   os.rek. (0:38,14; 2.14%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 back |
1. |
|
1:21,59 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
14. |
(heats) |
   os.rek. (1:23,60; 2.46%)
|
| 2. |
|
1:21,73 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
21. |
(heats) |
|
| 3. |
|
1:19,74 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
28. |
(heats) |
   os.rek. (1:21,59; 2.32%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 back |
1. |
|
2:50,83 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.12.2019 |
6. |
(heats) |
   os.rek. (3:04,87; 8.21%)
|
| 2. |
|
2:50,99 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
14. |
(heats) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 I.M. |
1. |
|
1:22,36 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.11.2019 |
6. |
(heats) |
   os.rek. (1:25,88; 4.27%)
|
| 2. |
|
1:21,85 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
16. |
(heats) |
   os.rek. (1:22,36; 0.62%)
|
| 3. |
|
1:18,72 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
21. |
(heats) |
   os.rek. (1:21,85; 3.97%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 I.M. |
1. |
|
2:53,00 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
7. |
(heats) |
   os.rek. (3:03,10; 5.83%)
|
| 2. |
|
2:54,95 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
24.01.2020 |
2. |
(heats) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400 I.M. |
1. |
|
6:22,91 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
7. |
(heats) |
   os.rek. (brez rezultata)
|