disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:34,20 |
  |
MM Start |
Kranj |
12.10.2019 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,65; 1.31%) |
| 2. |
|
0:34,25 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
7. |
(predteki) |
              (0:34,20; -0.14%) |
| 3. |
|
0:32,56 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,20; 5.03%) |
| 4. |
|
0:32,71 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
04.01.2020 |
37. |
(predteki) |
              (0:32,56; -0.45%) |
| 5. |
|
0:32,09 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,56; 1.46%) |
| 6. |
|
0:31,70 |
  |
    |
   |
    |
8. |
(finale) |
   os.rek. (0:32,56; 2.71%) |
| 7. |
|
0:32,03 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
-  |
(štafeta) |
              (0:31,70; -1.03%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:11,95 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (1:19,23; 10.11%) |
| 2. |
|
1:13,25 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
18.12.2019 |
24. |
(predteki) |
              (1:11,95; -1.77%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:39,15 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
04.01.2020 |
24. |
(predteki) |
   os.rek. (2:56,18; 10.7%) |
| 2. |
|
2:35,39 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (2:39,15; 2.41%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
5:45,52 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (6:39,54; 15.63%) |
| 2. |
|
5:34,71 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
16.11.2019 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (5:45,52; 3.22%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:47,56 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
6. |
(predteki) |
              (0:46,51; -2.2%) |
| 2. |
|
0:45,92 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
16.11.2019 |
38. |
(predteki) |
   os.rek. (0:46,51; 1.28%) |
| 3. |
|
0:45,30 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:45,92; 1.36%) |
| 4. |
|
0:44,65 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (0:45,30; 1.45%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:44,56 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (1:46,77; 2.11%) |
| 2. |
|
1:38,77 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
04.01.2020 |
31. |
(predteki) |
   os.rek. (1:44,56; 5.86%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
3:30,17 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (3:49,08; 8.99%) |
| 2. |
|
3:27,65 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
18.12.2019 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (3:30,17; 1.21%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:38,01 |
  |
MM Start |
Kranj |
12.10.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,54; 4.02%) |
| 2. |
|
0:38,21 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
5. |
(predteki) |
              (0:38,01; -0.52%) |
| 3. |
|
0:37,35 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,01; 1.76%) |
| 4. |
|
0:36,04 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,35; 3.63%) |
| 5. |
|
0:36,54 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
12. |
(predteki) |
              (0:36,04; -1.36%) |
| 6. |
|
0:37,08 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
13. |
(predteki) |
              (0:36,04; -2.8%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:22,61 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:31,24; 10.44%) |
| 2. |
|
1:25,29 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
04.01.2020 |
17. |
(predteki) |
              (1:22,61; -3.14%) |
| 3. |
|
1:20,49 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:22,61; 2.63%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:38,89 |
  |
MM Start |
Kranj |
12.10.2019 |
5. |
(predteki) |
              (0:38,62; -0.69%) |
| 2. |
|
0:38,79 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
2. |
(predteki) |
              (0:38,62; -0.43%) |
| 3. |
|
0:37,80 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,62; 2.16%) |
| 4. |
|
0:37,04 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:38,62; 4.26%) |
| 5. |
|
0:36,85 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
18.12.2019 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,04; 0.51%) |
| 6. |
|
0:36,73 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,85; 0.32%) |
| 7. |
|
0:36,99 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
8. |
(predteki) |
              (0:36,73; -0.7%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:31,12 |
  |
MM Start |
Kranj |
12.10.2019 |
7. |
(predteki) |
              (1:23,95; -7.86%) |
| 2. |
|
1:22,93 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
16.11.2019 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (1:23,95; 1.22%) |
| 3. |
|
1:19,01 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:22,93; 4.96%) |
| 4. |
|
1:20,45 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
7. |
(predteki) |
              (1:19,01; -1.78%) |
| 5. |
|
1:18,59 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:19,01; 0.53%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
2:49,54 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
04.01.2020 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (3:04,65; 8.91%) |
| 2. |
|
2:47,65 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (2:49,54; 1.12%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:26,52 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:29,75; 3.73%) |
| 2. |
|
1:26,48 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:26,52; 0.04%) |
| 3. |
|
1:24,46 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (1:26,48; 2.39%) |
| 4. |
|
1:24,14 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
18.12.2019 |
32. |
(predteki) |
   os.rek. (1:24,46; 0.38%) |
| 5. |
|
1:19,42 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:24,14; 5.94%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:57,12 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
16.11.2019 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (3:10,85; 7.75%) |