disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:35,91 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,70; 4.98%)
|
| 2. |
|
0:34,65 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:35,91; 3.63%)
|
| 3. |
|
0:34,37 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,65; 0.81%)
|
| 4. |
|
0:34,99 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
8. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
0:34,81 |
  |
4. kolo gorenjske regije |
Kranj |
08.01.2020 |
12. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
0:34,03 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,37; 0.99%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:17,14 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:21,05; 5.06%)
|
| 2. |
|
1:15,70 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:17,14; 1.9%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
2:46,29 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
13.11.2019 |
24. |
(predteki) |
   os.rek. (2:58,29; 7.21%)
|
| 2. |
|
2:39,67 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (2:46,29; 4.14%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KZ |
1. |
|
6:10,24 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Kranj |
16.10.2019 |
31. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
5:45,51 |
  |
3. kolo gorenjske regije |
Kranj |
11.12.2019 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (6:10,24; 7.15%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:42,39 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:44,94; 6.01%)
|
| 2. |
|
0:41,67 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:42,39; 1.72%)
|
| 3. |
|
0:40,67 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,67; 2.45%)
|
| 4. |
|
0:40,52 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,67; 0.37%)
|
| 5. |
|
0:39,55 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(finale) |
   os.rek. (0:40,67; 2.83%)
|
| 6. |
|
0:38,47 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,55; 2.8%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PZ |
1. |
|
1:33,02 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:40,25; 7.77%)
|
| 2. |
|
1:27,50 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:33,02; 6.3%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PZ |
1. |
|
3:26,26 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
13.11.2019 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (3:46,07; 9.6%)
|
| 2. |
|
3:16,45 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (3:26,26; 4.99%)
|
| 3. |
|
3:17,89 |
  |
4. kolo gorenjske regije |
Kranj |
08.01.2020 |
13. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
3:11,09 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (3:16,45; 2.8%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:44,62 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
9. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:40,34 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:44,36; 9.96%)
|
| 3. |
|
0:38,62 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,34; 4.45%)
|
| 4. |
|
0:37,34 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,62; 3.42%)
|
| 5. |
|
0:35,87 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,34; 4.09%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DZ |
1. |
|
1:37,84 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
1:25,50 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:37,84; 14.43%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:44,44 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
15. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:44,29 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
14. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:42,67 |
  |
3. kolo gorenjske regije |
Kranj |
11.12.2019 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (0:44,00; 3.11%)
|
| 4. |
|
0:41,05 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (0:42,67; 3.94%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:27,38 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (1:43,10; 17.99%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HZ |
1. |
|
3:33,06 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Kranj |
16.10.2019 |
31. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
3:15,91 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (3:33,06; 8.75%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:27,05 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:42,65; 17.92%)
|
| 2. |
|
1:25,37 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:27,05; 1.96%)
|
| 3. |
|
1:21,36 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:25,37; 4.92%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MZ |
1. |
|
3:24,86 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
13.11.2019 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (3:33,94; 4.43%)
|
| 2. |
|
3:09,64 |
  |
4. kolo gorenjske regije |
Kranj |
08.01.2020 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (3:24,86; 8.02%)
|