event. |
# |
  |
time |
  |
competition |
city |
date |
rank |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 free |
1. |
|
0:29,54 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (0:29,92; 1.28%)
|
| 2. |
|
0:28,64 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
-  |
(relay) |
   os.rek. (0:29,54; 3.14%)
|
| 3. |
|
0:28,85 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
2. |
(heats) |
|
| 4. |
|
0:29,04 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finals) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 free |
1. |
|
1:05,11 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (1:05,40; 0.44%)
|
| 2. |
|
1:03,48 |
  |
MM Sv. Krševan |
Zadar |
16.11.2019 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (1:05,11; 2.56%)
|
| 3. |
|
1:03,45 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (1:03,48; 0.04%)
|
| 4. |
|
1:02,64 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
3. |
(heats) |
   os.rek. (1:03,45; 1.29%)
|
| 5. |
|
1:04,93 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
7. |
(heats) |
|
| 6. |
|
1:03,37 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finals) |
|
| 7. |
|
1:03,90 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(relay) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 free |
1. |
|
2:18,66 |
  |
MM Sv. Krševan |
Zadar |
16.11.2019 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (2:21,42; 1.99%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400 free |
1. |
|
5:05,59 |
  |
MM Start |
Kranj |
12.10.2019 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (5:24,27; 6.11%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 breast |
1. |
|
0:41,91 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
15. |
(heats) |
   os.rek. (0:42,68; 1.83%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 breast |
1. |
|
1:30,62 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
3. |
(heats) |
   os.rek. (1:31,42; 0.88%)
|
| 2. |
|
1:29,58 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
12. |
(heats) |
   os.rek. (1:30,62; 1.16%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 fly |
1. |
|
0:33,35 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
8. |
(heats) |
   os.rek. (0:33,47; 0.35%)
|
| 2. |
|
0:32,96 |
  |
    |
   |
    |
7. |
(finals) |
   os.rek. (0:33,47; 1.54%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 fly |
1. |
|
1:16,88 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (1:27,02; 13.18%)
|
| 2. |
|
1:19,67 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
1. |
(heats) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 back |
1. |
|
0:33,11 |
  |
MM Start |
Kranj |
12.10.2019 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (0:33,50; 1.17%)
|
| 2. |
|
0:33,00 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
-  |
(relay) |
   os.rek. (0:33,11; 0.33%)
|
| 3. |
|
0:32,71 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
-  |
(relay) |
   os.rek. (0:33,00; 0.88%)
|
| 4. |
|
0:31,78 |
  |
MM Sv. Krševan |
Zadar |
16.11.2019 |
0. |
(heats) |
   os.rek. (0:32,71; 2.92%)
|
| 5. |
|
0:32,44 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
4. |
(heats) |
|
| 6. |
|
0:32,54 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
-  |
(relay) |
|
| 7. |
|
0:32,81 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
5. |
(heats) |
|
| 8. |
|
0:32,70 |
  |
    |
   |
    |
7. |
(finals) |
|
| 9. |
|
0:32,76 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(relay) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 back |
1. |
|
1:11,23 |
  |
MM Sv. Krševan |
Zadar |
16.11.2019 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (1:11,97; 1.03%)
|
| 2. |
|
1:11,66 |
  |
Velika nagrada Slovenije - Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
23.11.2019 |
5. |
(heats) |
|
| 3. |
|
1:11,58 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finals) |
|
| 4. |
|
1:10,97 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (1:11,23; 0.36%)
|
| 5. |
|
1:11,27 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
6. |
(heats) |
|
| 6. |
|
1:12,60 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
-  |
(relay) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 back |
1. |
|
2:33,75 |
  |
MM Sv. Krševan |
Zadar |
16.11.2019 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (2:36,75; 1.95%)
|
| 2. |
|
2:32,92 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (2:33,75; 0.54%)
|
| 3. |
|
2:32,85 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (2:32,92; 0.04%)
|
| 4. |
|
2:36,63 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
6. |
(heats) |
|
| 5. |
|
2:34,33 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finals) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 I.M. |
1. |
|
1:16,11 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
5. |
(heats) |
   os.rek. (1:16,72; 0.8%)
|
| 2. |
|
1:13,64 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
6. |
(heats) |
   os.rek. (1:16,11; 3.35%)
|
| 3. |
|
1:14,49 |
  |
    |
   |
    |
7. |
(finals) |
   os.rek. (1:16,11; 2.17%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 I.M. |
1. |
|
2:42,83 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
6. |
(heats) |
   os.rek. (2:45,95; 1.91%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400 I.M. |
1. |
|
5:50,47 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (brez rezultata)
|