disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:35,72 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,34; 10.13%)
|
| 2. |
|
0:35,24 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:35,72; 1.36%)
|
| 3. |
|
0:35,54 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
10. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:35,53 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
50. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
0:35,60 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
12.01.2019 |
6. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
0:34,27 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:35,24; 2.83%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:17,39 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
16.03.2019 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (1:33,37; 20.64%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
3:03,80 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
2:54,66 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
12.01.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (3:03,80; 5.23%)
|
| 3. |
|
2:50,79 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (2:54,66; 2.26%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KZ |
1. |
|
6:12,85 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
6:03,80 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (6:12,85; 2.48%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:47,95 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:49,68; 3.6%)
|
| 2. |
|
0:47,13 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:47,95; 1.73%)
|
| 3. |
|
0:47,46 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
8. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PZ |
1. |
|
1:40,34 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
16.03.2019 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (1:56,33; 15.93%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:46,66 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (0:48,55; 4.05%)
|
| 2. |
|
0:43,48 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (0:46,66; 7.31%)
|
| 3. |
|
0:43,83 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
21. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:40,34 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:43,11; 6.86%)
|
| 2. |
|
0:39,71 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,34; 1.58%)
|
| 3. |
|
0:39,57 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.12.2018 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,71; 0.35%)
|
| 4. |
|
0:38,43 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:39,57; 2.96%)
|
| 5. |
|
0:37,91 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,43; 1.37%)
|
| 6. |
|
0:39,13 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:27,33 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:35,22; 9.03%)
|
| 2. |
|
1:28,84 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
46. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:24,83 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
12.01.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:27,33; 2.94%)
|
| 4. |
|
1:23,87 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:24,83; 1.14%)
|
| 5. |
|
1:25,23 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
16.03.2019 |
10. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HZ |
1. |
|
3:00,31 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (3:26,97; 14.78%)
|
| 2. |
|
3:06,92 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.12.2018 |
1. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
2:59,28 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (3:00,31; 0.57%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:33,99 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
1:30,63 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:33,99; 3.7%)
|
| 3. |
|
1:32,80 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.12.2018 |
4. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
1:27,70 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
16.03.2019 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:30,63; 3.34%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MZ |
1. |
|
3:19,18 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
48. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|