event. |
# |
  |
time |
  |
competition |
city |
date |
rank |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 free |
1. |
|
0:29,61 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
10. |
(heats) |
   os.rek. (0:32,79; 10.73%)
|
| 2. |
|
0:28,82 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
10. |
(heats) |
   os.rek. (0:29,61; 2.74%)
|
| 3. |
|
0:28,56 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
12. |
(heats) |
   os.rek. (0:28,82; 0.91%)
|
| 4. |
|
0:27,92 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
9. |
(heats) |
   os.rek. (0:28,56; 2.29%)
|
| 5. |
|
0:27,90 |
  |
    |
   |
    |
10. |
(finals) |
   os.rek. (0:28,56; 2.36%)
|
| 6. |
|
0:27,99 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
8. |
(heats) |
|
| 7. |
|
0:28,57 |
  |
Pokal Delfin |
Ljubljana |
21.10.2023 |
42. |
(heats) |
|
| 8. |
|
0:27,41 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
46. |
(heats) |
   os.rek. (0:27,90; 1.78%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 free |
1. |
|
1:03,34 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
6. |
(heats) |
   os.rek. (1:06,62; 5.17%)
|
| 2. |
|
1:02,15 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
11. |
(heats) |
   os.rek. (1:03,34; 1.91%)
|
| 3. |
|
1:00,62 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
6. |
(heats) |
   os.rek. (1:02,15; 2.52%)
|
| 4. |
|
1:00,79 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
7. |
(heats) |
|
| 5. |
|
1:00,20 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finals) |
   os.rek. (1:00,62; 0.69%)
|
| 6. |
|
1:00,53 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
5. |
(heats) |
|
| 7. |
|
1:01,83 |
  |
Pokal Delfin |
Ljubljana |
21.10.2023 |
49. |
(heats) |
|
| 8. |
|
0:58,82 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
26. |
(heats) |
   os.rek. (1:00,20; 2.34%)
|
| 9. |
|
0:58,45 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
50. |
(heats) |
   os.rek. (0:58,82; 0.63%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 free |
1. |
|
2:22,20 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
19.11.2022 |
4. |
(heats) |
   os.rek. (2:31,03; 6.2%)
|
| 2. |
|
2:18,60 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
14. |
(heats) |
   os.rek. (2:22,20; 2.59%)
|
| 3. |
|
2:22,72 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
16. |
(heats) |
|
| 4. |
|
2:15,42 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
8. |
(heats) |
   os.rek. (2:18,60; 2.34%)
|
| 5. |
|
2:14,90 |
  |
    |
   |
    |
8. |
(finals) |
   os.rek. (2:18,60; 2.74%)
|
| 6. |
|
2:18,03 |
  |
Pokal Delfin |
Ljubljana |
21.10.2023 |
36. |
(heats) |
|
| 7. |
|
2:09,23 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
29. |
(heats) |
   os.rek. (2:14,90; 4.38%)
|
| 8. |
|
2:06,37 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
41. |
(heats) |
   os.rek. (2:09,23; 2.26%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400 free |
1. |
|
5:03,52 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
11. |
(heats) |
   os.rek. (5:17,73; 4.68%)
|
| 2. |
|
4:59,49 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
20.12.2022 |
4. |
(heats) |
   os.rek. (5:03,52; 1.34%)
|
| 3. |
|
4:55,13 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
12. |
(heats) |
   os.rek. (4:59,49; 1.47%)
|
| 4. |
|
4:44,42 |
  |
    |
   |
    |
9. |
(finals) |
   os.rek. (4:59,49; 5.29%)
|
| 5. |
|
4:53,80 |
  |
Pokal Delfin |
Ljubljana |
21.10.2023 |
23. |
(heats) |
|
| 6. |
|
4:28,21 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
16. |
(heats) |
   os.rek. (4:44,42; 6.04%)
|
| 7. |
|
4:31,78 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
33. |
(heats) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800 free |
1. |
|
10:39,36 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
19.11.2022 |
-  |
(split) |
   os.rek. (11:48,10; 10.75%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
1500 free |
1. |
|
20:02,02 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
19.11.2022 |
6. |
(heats) |
   os.rek. (22:21,54; 11.6%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 breast |
1. |
|
0:37,14 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
3. |
(heats) |
   os.rek. (0:39,39; 6.05%)
|
| 2. |
|
0:38,31 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
10. |
(heats) |
|
| 3. |
|
0:38,56 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
11. |
(heats) |
|
| 4. |
|
0:37,62 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
3. |
(heats) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 breast |
1. |
|
1:25,08 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
5. |
(heats) |
   os.rek. (1:28,59; 4.12%)
|
| 2. |
|
1:23,47 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
9. |
(heats) |
   os.rek. (1:25,08; 1.92%)
|
| 3. |
|
1:23,98 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
15. |
(heats) |
|
| 4. |
|
1:26,42 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
20. |
(heats) |
|
| 5. |
|
1:25,91 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
4. |
(heats) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 breast |
1. |
|
3:05,59 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
8. |
(heats) |
   os.rek. (3:12,73; 3.84%)
|
| 2. |
|
3:03,26 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
5. |
(heats) |
   os.rek. (3:05,59; 1.27%)
|
| 3. |
|
3:02,22 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
12. |
(heats) |
   os.rek. (3:03,26; 0.57%)
|
| 4. |
|
3:00,32 |
  |
    |
   |
    |
10. |
(finals) |
   os.rek. (3:03,26; 1.63%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 I.M. |
1. |
|
1:15,44 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
22. |
(heats) |
   os.rek. (brez rezultata)
|