disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:27,58 |
  |
Velika nagrada Slovenije - Pokal mesta Celje |
Celje |
09.11.2019 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (0:28,70; 4.06%)
|
| 2. |
|
0:27,76 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
2. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:27,32 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
04.01.2020 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (0:27,58; 0.95%)
|
| 4. |
|
0:27,17 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:27,32; 0.55%)
|
| 5. |
|
0:27,03 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finale) |
   os.rek. (0:27,32; 1.07%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:00,01 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:04,68; 7.78%)
|
| 2. |
|
0:59,07 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:00,01; 1.59%)
|
| 3. |
|
1:00,63 |
  |
    |
   |
    |
8. |
(finale) |
|
| 4. |
|
0:59,45 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (1:00,01; 0.94%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:13,15 |
  |
Velika nagrada Slovenije - Pokal mesta Celje |
Celje |
09.11.2019 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (2:23,19; 7.54%)
|
| 2. |
|
2:14,07 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
04.01.2020 |
7. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
2:12,15 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (2:13,15; 0.75%)
|
| 4. |
|
2:08,44 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finale) |
   os.rek. (2:13,15; 3.66%)
|
| 5. |
|
2:12,90 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (2:13,15; 0.18%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
4:47,55 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
16.11.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (5:12,15; 8.55%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KM |
1. |
|
10:26,69 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
18.12.2019 |
-  |
(vmesni) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
1500KM |
1. |
|
19:32,61 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
18.12.2019 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:36,24 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
16.11.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:42,53; 17.35%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:20,49 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (1:26,39; 7.33%)
|
| 2. |
|
1:22,96 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
04.01.2020 |
11. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:30,71 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,31; 11.72%)
|
| 2. |
|
0:30,19 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,71; 1.72%)
|
| 3. |
|
0:30,29 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finale) |
   os.rek. (0:30,71; 1.38%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:33,72 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,52; 11.26%)
|
| 2. |
|
0:33,90 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
2. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:11,36 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:15,41; 5.67%)
|
| 2. |
|
1:09,66 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
18.12.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:11,36; 2.44%)
|
| 3. |
|
1:08,49 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:09,66; 1.7%)
|
| 4. |
|
1:08,19 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finale) |
   os.rek. (1:09,66; 2.15%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:37,09 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
16.11.2019 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (2:49,83; 8.11%)
|
| 2. |
|
2:29,96 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (2:37,09; 4.75%)
|
| 3. |
|
2:28,47 |
  |
    |
   |
    |
6. |
(finale) |
   os.rek. (2:37,09; 5.8%)
|