disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:27,02 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:27,50; 1.77%) |
| 2. |
|
0:26,85 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:27,02; 0.63%) |
| 3. |
|
0:27,06 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
3. |
(predteki) |
              (0:26,85; -0.77%) |
| 4. |
|
0:27,11 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
              (0:26,85; -0.95%) |
| 5. |
|
0:26,84 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:26,85; 0.03%) |
| 6. |
|
0:26,12 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:26,84; 2.75%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
0:59,57 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
1. |
(predteki) |
              (0:59,29; -0.47%) |
| 2. |
|
0:56,20 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:59,29; 5.49%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:08,87 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (2:13,62; 3.68%) |
| 2. |
|
2:10,37 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
3. |
(predteki) |
              (2:08,87; -1.15%) |
| 3. |
|
2:02,31 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (2:08,87; 5.36%) |
| 4. |
|
2:02,86 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
18. |
(predteki) |
              (2:02,31; -0.44%) |
| 5. |
|
2:00,96 |
  |
    |
   |
    |
15. |
(finale) |
   os.rek. (2:02,31; 1.11%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
4:37,61 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
20.12.2022 |
0. |
(predteki) |
   os.rek. (6:02,30; 30.5%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:37,51 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
5. |
(predteki) |
              (0:37,23; -0.74%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:13,51 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (1:20,24; 9.15%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
2:58,73 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
20.12.2022 |
0. |
(predteki) |
   os.rek. (3:23,96; 14.11%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:29,15 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
1. |
(predteki) |
              (0:28,40; -2.57%) |
| 2. |
|
0:29,78 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
5. |
(predteki) |
              (0:28,40; -4.63%) |
| 3. |
|
0:29,22 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
1. |
(predteki) |
              (0:28,40; -2.8%) |
| 4. |
|
0:27,79 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:28,40; 2.19%) |
| 5. |
|
0:27,36 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finale) |
   os.rek. (0:28,40; 3.8%) |
| 6. |
|
0:27,16 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (0:27,36; 0.73%) |
| 7. |
|
0:27,22 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
15. |
(predteki) |
              (0:27,16; -0.22%) |
| 8. |
|
0:27,44 |
  |
    |
   |
    |
11. |
(finale) |
              (0:27,16; -1.02%) |
| 9. |
|
0:27,13 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
27. |
(predteki) |
   os.rek. (0:27,16; 0.11%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:04,60 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
1. |
(predteki) |
              (1:03,68; -1.42%) |
| 2. |
|
1:05,87 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
2. |
(predteki) |
              (1:03,68; -3.32%) |
| 3. |
|
1:04,45 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
2. |
(predteki) |
              (1:03,68; -1.19%) |
| 4. |
|
1:03,47 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(finale) |
   os.rek. (1:03,68; 0.33%) |
| 5. |
|
1:04,83 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
2. |
(predteki) |
              (1:03,47; -2.09%) |
| 6. |
|
1:01,28 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finale) |
   os.rek. (1:03,47; 3.57%) |
| 7. |
|
0:59,75 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (1:01,28; 2.56%) |
| 8. |
|
1:00,36 |
  |
    |
   |
    |
13. |
(finale) |
   os.rek. (1:01,28; 1.52%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200DM |
1. |
|
2:36,00 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
2:35,90 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (2:36,00; 0.06%) |
| 3. |
|
2:30,40 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (2:35,90; 3.65%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:29,91 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,13; 0.73%) |
| 2. |
|
0:29,82 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:29,91; 0.3%) |
| 3. |
|
0:28,99 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:29,82; 2.86%) |
| 4. |
|
0:28,00 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finale) |
   os.rek. (0:29,82; 6.5%) |
| 5. |
|
0:28,32 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
2. |
(predteki) |
              (0:28,00; -1.12%) |
| 6. |
|
0:28,46 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
4. |
(predteki) |
              (0:28,00; -1.61%) |
| 7. |
|
0:27,27 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:28,00; 2.67%) |
| 8. |
|
0:26,83 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finale) |
   os.rek. (0:28,00; 4.36%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:05,37 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
1. |
(predteki) |
              (1:04,31; -1.62%) |
| 2. |
|
1:03,49 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:04,31; 1.29%) |
| 3. |
|
1:04,30 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
1. |
(predteki) |
              (1:03,49; -1.25%) |
| 4. |
|
1:02,71 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finale) |
   os.rek. (1:03,49; 1.24%) |
| 5. |
|
1:02,83 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
1. |
(predteki) |
              (1:02,71; -0.19%) |
| 6. |
|
0:59,87 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finale) |
   os.rek. (1:02,71; 4.74%) |
| 7. |
|
1:00,92 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
3. |
(predteki) |
              (0:59,87; -1.72%) |
| 8. |
|
0:58,68 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:59,87; 2.02%) |
| 9. |
|
0:58,16 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finale) |
   os.rek. (0:59,87; 2.94%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
2:19,23 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (2:21,83; 1.86%) |
| 2. |
|
2:19,08 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (2:19,23; 0.1%) |
| 3. |
|
2:19,09 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
2. |
(predteki) |
              (2:19,08; 0%) |
| 4. |
|
2:18,09 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (2:19,08; 0.71%) |
| 5. |
|
2:12,81 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finale) |
   os.rek. (2:19,08; 4.72%) |
| 6. |
|
2:14,32 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
4. |
(predteki) |
              (2:12,81; -1.12%) |
| 7. |
|
2:09,55 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finale) |
   os.rek. (2:12,81; 2.51%) |
| 8. |
|
2:09,62 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
7. |
(predteki) |
              (2:09,55; -0.05%) |
| 9. |
|
2:07,32 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finale) |
   os.rek. (2:09,55; 1.75%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:08,53 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
6. |
(predteki) |
              (1:06,28; -3.28%) |
| 2. |
|
1:06,61 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
1. |
(predteki) |
              (1:06,28; -0.49%) |
| 3. |
|
1:06,82 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
3. |
(predteki) |
              (1:06,28; -0.8%) |
| 4. |
|
1:05,81 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finale) |
   os.rek. (1:06,28; 0.71%) |
| 5. |
|
1:06,15 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
2. |
(predteki) |
              (1:05,81; -0.51%) |
| 6. |
|
1:02,67 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finale) |
   os.rek. (1:05,81; 5.01%) |
| 7. |
|
1:03,40 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
17. |
(predteki) |
              (1:02,67; -1.15%) |
| 8. |
|
1:02,88 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
11. |
(predteki) |
              (1:02,67; -0.33%) |
| 9. |
|
1:03,08 |
  |
    |
   |
    |
9. |
(finale) |
              (1:02,67; -0.64%) |
| 10. |
|
1:02,28 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (1:02,67; 0.62%) |
| 11. |
|
1:01,36 |
  |
    |
   |
    |
11. |
(finale) |
   os.rek. (1:02,67; 2.13%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:27,62 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (3:16,64; 33.2%) |