disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:38,94 |
  |
Pokal Ruš |
Ruše |
02.11.2018 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:43,16; 10.83%)
|
| 2. |
|
0:37,87 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
13.01.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,94; 2.82%)
|
| 3. |
|
0:37,54 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
34. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,87; 0.87%)
|
| 4. |
|
0:38,34 |
  |
Memorial Boštjana Mariniča |
Velenje |
06.04.2019 |
5. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:32,58 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
30. |
(predteki) |
   os.rek. (1:38,26; 6.13%)
|
| 2. |
|
1:27,07 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
25. |
(predteki) |
   os.rek. (1:32,58; 6.32%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
3:18,16 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
28. |
(predteki) |
   os.rek. (3:57,88; 20.04%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KZ |
1. |
|
7:18,08 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
21.10.2018 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:53,20 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
21.10.2018 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:54,85; 3.1%)
|
| 2. |
|
0:51,11 |
  |
Pokal Ruš |
Ruše |
02.11.2018 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:53,20; 4.08%)
|
| 3. |
|
0:54,92 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
50. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:50,23 |
  |
Memorial Boštjana Mariniča |
Velenje |
06.04.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:51,11; 1.75%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PZ |
1. |
|
1:55,86 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
42. |
(predteki) |
   os.rek. (2:03,75; 6.8%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PZ |
1. |
|
4:03,74 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
32. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:49,63 |
  |
Pokal Ruš |
Ruše |
02.11.2018 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:50,84; 2.43%)
|
| 2. |
|
0:47,03 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
14.11.2018 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:49,63; 5.52%)
|
| 3. |
|
0:48,65 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
25. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:43,52 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (0:47,03; 8.06%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DZ |
1. |
|
1:53,68 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
1:50,09 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
13.01.2019 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:53,68; 3.26%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:42,76 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:44,61; 4.32%)
|
| 2. |
|
0:43,12 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:44,61; 3.45%)
|
| 3. |
|
0:42,40 |
  |
Pokal Ruš |
Ruše |
02.11.2018 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:42,76; 0.84%)
|
| 4. |
|
0:43,88 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
14.11.2018 |
3. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
0:43,74 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
14. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
0:41,67 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:42,40; 1.75%)
|
| 7. |
|
0:40,72 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,67; 2.33%)
|
| 8. |
|
0:40,11 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:41,67; 3.88%)
|
| 9. |
|
0:41,67 |
  |
Memorial Boštjana Mariniča |
Velenje |
06.04.2019 |
2. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:33,72 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
21.10.2018 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:41,00; 7.76%)
|
| 2. |
|
1:35,29 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
15. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:35,76 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
65. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
1:30,20 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (1:33,72; 3.9%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HZ |
1. |
|
3:36,02 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
28. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
3:14,18 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (3:33,14; 9.76%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:37,69 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
14.11.2018 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:47,67; 10.21%)
|
| 2. |
|
1:34,59 |
  |
Memorial Boštjana Mariniča |
Velenje |
06.04.2019 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:37,69; 3.27%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MZ |
1. |
|
3:34,62 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
64. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|