disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:32,64 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,89; 0.76%)
|
| 2. |
|
0:30,50 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
40. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,64; 7.01%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:10,32 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (1:22,55; 17.39%)
|
| 2. |
|
1:07,49 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
27. |
(predteki) |
   os.rek. (1:10,32; 4.19%)
|
| 3. |
|
1:08,92 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
54. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:44,49 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
37. |
(predteki) |
   os.rek. (0:53,78; 20.88%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:34,00 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
32. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
3:27,56 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (3:54,57; 13.01%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:21,21 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
1:20,26 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (1:21,21; 1.18%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:36,90 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
26. |
(predteki) |
   os.rek. (0:42,10; 14.09%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:22,28 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (1:25,15; 3.48%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
2:56,73 |
  |
Velika nagrada Slovenije - Pokal mesta Celje |
Celje |
09.11.2019 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
2:54,15 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
30. |
(predteki) |
   os.rek. (2:56,73; 1.48%)
|
| 3. |
|
2:55,62 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
25. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:19,92 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
28. |
(predteki) |
   os.rek. (1:30,19; 12.85%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:56,07 |
  |
Velika nagrada Slovenije - Pokal mesta Celje |
Celje |
09.11.2019 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
2:59,54 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
34. |
(predteki) |
|