disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:32,05 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,32; 3.96%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:12,60 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:12,67; 0.09%) |
| 2. |
|
1:09,05 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:12,60; 5.14%) |
| 3. |
|
1:07,58 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
19.01.2019 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (1:09,05; 2.17%) |
| 4. |
|
1:06,26 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (1:07,58; 1.99%) |
| 5. |
|
1:05,43 |
  |
Uskršnji miting |
Novi Sad |
20.04.2019 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:06,26; 1.26%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
2:27,47 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (3:41,89; 50.46%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KZ |
1. |
|
5:26,03 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
26. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:40,45 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (0:43,84; 8.38%) |
| 2. |
|
0:39,87 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,45; 1.45%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PZ |
1. |
|
1:33,09 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:37,00; 4.2%) |
| 2. |
|
1:28,47 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
12.01.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:33,09; 5.22%) |
| 3. |
|
1:25,09 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
19.01.2019 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (1:28,47; 3.97%) |
| 4. |
|
1:24,70 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (1:25,09; 0.46%) |
| 5. |
|
1:26,24 |
  |
    |
   |
    |
8. |
(finale) |
              (1:25,09; -1.33%) |
| 6. |
|
1:25,17 |
  |
Uskršnji miting |
Novi Sad |
20.04.2019 |
1. |
(predteki) |
              (1:24,70; -0.55%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PZ |
1. |
|
3:18,75 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (3:25,51; 3.4%) |
| 2. |
|
3:04,07 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (3:18,75; 7.97%) |
| 3. |
|
2:59,04 |
  |
    |
   |
    |
10. |
(finale) |
   os.rek. (3:18,75; 11%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:34,54 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,90; 3.93%) |
| 2. |
|
0:33,26 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,54; 3.84%) |
| 3. |
|
0:33,19 |
  |
    |
   |
    |
12. |
(finale) |
   os.rek. (0:34,54; 4.06%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DZ |
1. |
|
1:20,62 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:21,84; 1.51%) |
| 2. |
|
1:17,02 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:20,62; 4.67%) |
| 3. |
|
1:15,97 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.12.2018 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:17,02; 1.38%) |
| 4. |
|
1:15,20 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
19.01.2019 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:15,97; 1.02%) |
| 5. |
|
1:14,52 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:15,20; 0.91%) |
| 6. |
|
1:15,56 |
  |
    |
   |
    |
7. |
(finale) |
              (1:15,20; -0.47%) |
| 7. |
|
1:15,95 |
  |
Uskršnji miting |
Novi Sad |
20.04.2019 |
1. |
(predteki) |
              (1:14,52; -1.88%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200DZ |
1. |
|
3:07,55 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
12.01.2019 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:36,54 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:38,47; 5.28%) |
| 2. |
|
0:36,85 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.12.2018 |
6. |
(predteki) |
              (0:36,54; -0.84%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:20,53 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:23,60; 3.81%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HZ |
1. |
|
2:49,09 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (3:00,15; 6.54%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:19,20 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
13.10.2018 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:22,63; 4.33%) |
| 2. |
|
1:17,71 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
19.01.2019 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (1:19,20; 1.91%) |
| 3. |
|
1:16,40 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:17,71; 1.71%) |
| 4. |
|
1:14,98 |
  |
    |
   |
    |
9. |
(finale) |
   os.rek. (1:17,71; 3.64%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MZ |
1. |
|
2:50,52 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
12.01.2019 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
2:43,00 |
  |
Uskršnji miting |
Novi Sad |
20.04.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (2:50,52; 4.61%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MZ |
1. |
|
5:59,17 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
5:52,72 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.12.2018 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (5:59,17; 1.82%) |
| 3. |
|
5:55,35 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.02.2019 |
11. |
(finale) |
              (5:52,72; -0.74%) |