disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:34,16 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,61; 10.09%) |
| 2. |
|
0:33,25 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,16; 2.73%) |
| 3. |
|
0:32,80 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:33,25; 1.37%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:12,64 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
0. |
(predteki) |
   os.rek. (1:23,40; 14.81%) |
| 2. |
|
1:11,63 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:12,64; 1.41%) |
| 3. |
|
1:10,26 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (1:11,63; 1.94%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:37,66 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.12.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (2:55,30; 11.18%) |
| 2. |
|
2:35,52 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (2:37,66; 1.37%) |
| 3. |
|
2:31,46 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (2:35,52; 2.68%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
5:41,71 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
5:18,16 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (5:41,71; 7.4%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:42,94 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:49,66; 15.64%) |
| 2. |
|
0:41,91 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:42,94; 2.45%) |
| 3. |
|
0:43,59 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.12.2019 |
2. |
(predteki) |
              (0:41,91; -3.85%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:34,60 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:40,71; 6.45%) |
| 2. |
|
1:30,70 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (1:34,60; 4.29%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
3:13,66 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (3:36,86; 11.97%) |
| 2. |
|
3:14,17 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
6. |
(predteki) |
              (3:13,66; -0.26%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:41,19 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:45,00; 9.24%) |
| 2. |
|
0:40,73 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
26. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,19; 1.12%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:27,75 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
1:32,00 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
7. |
(predteki) |
              (1:27,75; -4.61%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:41,89 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:44,04; 5.13%) |
| 2. |
|
0:40,09 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,89; 4.48%) |
| 3. |
|
0:40,72 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.11.2019 |
5. |
(predteki) |
              (0:40,09; -1.54%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:24,30 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:28,60; 5.1%) |
| 2. |
|
1:23,08 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (1:24,30; 1.46%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
2:55,32 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
0. |
(predteki) |
   os.rek. (3:05,61; 5.86%) |
| 2. |
|
2:46,29 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (2:55,32; 5.43%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:24,69 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:35,53; 12.79%) |
| 2. |
|
1:27,43 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
7. |
(predteki) |
              (1:24,69; -3.13%) |
| 3. |
|
1:23,50 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.11.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:24,69; 1.42%) |
| 4. |
|
1:22,76 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:23,50; 0.89%) |
| 5. |
|
1:20,11 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (1:22,76; 3.3%) |