disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:24,68 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Kranj |
16.10.2019 |
1. |
(predteki) |
              (0:23,62; -4.29%) |
| 2. |
|
0:24,49 |
  |
Velika nagrada Slovenije - Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
23.11.2019 |
2. |
(predteki) |
              (0:23,62; -3.55%) |
| 3. |
|
0:24,42 |
  |
    |
   |
    |
7. |
(finale) |
              (0:23,62; -3.27%) |
| 4. |
|
0:23,44 |
  |
Odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Ljubljana |
23.01.2020 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:23,62; 0.76%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
0:53,44 |
  |
Jadran Grand Prix |
Split |
26.10.2019 |
19. |
(predteki) |
              (0:51,98; -2.73%) |
| 2. |
|
0:53,45 |
  |
Velika nagrada Slovenije - Pokal mesta Celje |
Celje |
09.11.2019 |
3. |
(predteki) |
              (0:51,98; -2.75%) |
| 3. |
|
0:52,97 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(finale) |
              (0:51,98; -1.86%) |
| 4. |
|
0:53,70 |
  |
Velika nagrada Slovenije - Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
23.11.2019 |
3. |
(predteki) |
              (0:51,98; -3.2%) |
| 5. |
|
0:54,51 |
  |
    |
   |
    |
8. |
(finale) |
              (0:51,98; -4.64%) |
| 6. |
|
0:53,41 |
  |
Odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Ljubljana |
23.01.2020 |
11. |
(predteki) |
              (0:51,98; -2.67%) |
| 7. |
|
0:51,81 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:51,98; 0.32%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
1:54,28 |
  |
Jadran Grand Prix |
Split |
26.10.2019 |
5. |
(predteki) |
              (1:52,49; -1.56%) |
| 2. |
|
1:55,93 |
  |
Velika nagrada Slovenije - Pokal mesta Celje |
Celje |
09.11.2019 |
2. |
(predteki) |
              (1:52,49; -2.96%) |
| 3. |
|
1:55,07 |
  |
    |
   |
    |
6. |
(finale) |
              (1:52,49; -2.24%) |
| 4. |
|
1:56,05 |
  |
4. kolo gorenjske regije |
Kranj |
08.01.2020 |
1. |
(predteki) |
              (1:52,49; -3.06%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
4:09,32 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Kranj |
16.10.2019 |
3. |
(predteki) |
              (3:58,69; -4.26%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KM |
1. |
|
8:56,70 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
13.11.2019 |
-  |
(vmesni) |
              (8:35,26; -3.99%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
1500KM |
1. |
|
16:51,26 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
13.11.2019 |
5. |
(predteki) |
              (16:19,90; -3.1%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:32,58 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
13.11.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,19; 4.94%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
2:45,50 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
13.11.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (2:52,25; 4.07%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:26,52 |
  |
4. kolo gorenjske regije |
Kranj |
08.01.2020 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:26,92; 1.5%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
0:57,59 |
  |
Velika nagrada Slovenije - Pokal mesta Celje |
Celje |
09.11.2019 |
2. |
(predteki) |
              (0:57,15; -0.76%) |
| 2. |
|
0:58,02 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finale) |
              (0:57,15; -1.49%) |
| 3. |
|
0:58,49 |
  |
Velika nagrada Slovenije - Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
23.11.2019 |
3. |
(predteki) |
              (0:57,15; -2.29%) |
| 4. |
|
0:58,12 |
  |
    |
   |
    |
6. |
(finale) |
              (0:57,15; -1.66%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200DM |
1. |
|
2:09,40 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Kranj |
16.10.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (2:09,59; 0.14%) |
| 2. |
|
2:10,66 |
  |
Velika nagrada Slovenije - Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
23.11.2019 |
5. |
(predteki) |
              (2:09,40; -0.96%) |
| 3. |
|
2:10,52 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finale) |
              (2:09,40; -0.85%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:27,03 |
  |
Jadran Grand Prix |
Split |
26.10.2019 |
5. |
(predteki) |
              (0:26,13; -3.32%) |
| 2. |
|
0:27,69 |
  |
Velika nagrada Slovenije - Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
23.11.2019 |
2. |
(predteki) |
              (0:26,13; -5.63%) |
| 3. |
|
0:27,12 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finale) |
              (0:26,13; -3.65%) |
| 4. |
|
0:26,83 |
  |
3. kolo gorenjske regije |
Kranj |
11.12.2019 |
1. |
(predteki) |
              (0:26,13; -2.6%) |
| 5. |
|
0:26,30 |
  |
Odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Ljubljana |
23.01.2020 |
2. |
(predteki) |
              (0:26,13; -0.64%) |
| 6. |
|
0:26,33 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finale) |
              (0:26,13; -0.75%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
0:59,63 |
  |
Jadran Grand Prix |
Split |
26.10.2019 |
9. |
(predteki) |
              (0:56,70; -4.91%) |
| 2. |
|
0:59,35 |
  |
Velika nagrada Slovenije - Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
23.11.2019 |
2. |
(predteki) |
              (0:56,70; -4.46%) |
| 3. |
|
0:59,16 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finale) |
              (0:56,70; -4.15%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
2:12,83 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Kranj |
16.10.2019 |
3. |
(predteki) |
              (2:03,76; -6.82%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:02,26 |
  |
Velika nagrada Slovenije - Pokal mesta Celje |
Celje |
09.11.2019 |
6. |
(predteki) |
              (1:00,74; -2.44%) |
| 2. |
|
1:02,67 |
  |
    |
   |
    |
8. |
(finale) |
              (1:00,74; -3.07%) |
| 3. |
|
1:02,52 |
  |
4. kolo gorenjske regije |
Kranj |
08.01.2020 |
4. |
(predteki) |
              (1:00,74; -2.84%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:16,27 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
13.11.2019 |
1. |
(predteki) |
              (2:13,88; -1.75%) |