disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:33,30 |
  |
Kup Kikinde |
Kikinda |
11.11.2017 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,36; 9.18%) |
| 2. |
|
0:34,15 |
  |
Božičev memorial |
Maribor |
02.12.2017 |
18. |
(predteki) |
              (0:33,30; -2.48%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:15,47 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
21.10.2017 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:21,44; 7.91%) |
| 2. |
|
1:16,12 |
  |
Kup Kikinde |
Kikinda |
11.11.2017 |
12. |
(predteki) |
              (1:15,47; -0.85%) |
| 3. |
|
1:15,06 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
25.11.2017 |
33. |
(predteki) |
   os.rek. (1:15,47; 0.54%) |
| 4. |
|
1:14,43 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
20.01.2018 |
47. |
(predteki) |
   os.rek. (1:15,06; 0.84%) |
| 5. |
|
1:14,91 |
  |
Prvenstvo osnovnih šol v plavanju |
Ljubljana |
06.04.2018 |
8. |
(predteki) |
              (1:14,43; -0.64%) |
| 6. |
|
1:13,40 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finale) |
   os.rek. (1:14,43; 1.4%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
2:46,74 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
09.12.2017 |
33. |
(predteki) |
   os.rek. (3:06,64; 11.93%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KZ |
1. |
|
5:39,33 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
18.11.2017 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (6:58,28; 23.26%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:42,47 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
25.11.2017 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (0:44,48; 4.73%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PZ |
1. |
|
1:32,06 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
21.10.2017 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:36,25; 4.55%) |
| 2. |
|
1:33,18 |
  |
Božičev memorial |
Maribor |
02.12.2017 |
11. |
(predteki) |
              (1:32,06; -1.2%) |
| 3. |
|
1:31,86 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
20.01.2018 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (1:32,06; 0.21%) |
| 4. |
|
1:34,26 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
02.02.2018 |
9. |
(predteki) |
              (1:31,86; -2.54%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:36,27 |
  |
Kup Kikinde |
Kikinda |
11.11.2017 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,08; 7.74%) |
| 2. |
|
0:35,35 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
25.11.2017 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,27; 2.6%) |
| 3. |
|
0:35,34 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
02.02.2018 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,35; 0.02%) |
| 4. |
|
0:35,26 |
  |
    |
   |
    |
15. |
(finale) |
   os.rek. (0:35,35; 0.25%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DZ |
1. |
|
1:23,73 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
21.10.2017 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:34,71; 13.11%) |
| 2. |
|
1:21,68 |
  |
Božičev memorial |
Maribor |
02.12.2017 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:23,73; 2.5%) |
| 3. |
|
1:23,53 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
09.12.2017 |
5. |
(predteki) |
              (1:21,68; -2.21%) |
| 4. |
|
1:19,05 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
20.01.2018 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (1:21,68; 3.32%) |
| 5. |
|
1:18,59 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
02.02.2018 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:19,05; 0.58%) |
| 6. |
|
1:18,41 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finale) |
   os.rek. (1:19,05; 0.81%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200DZ |
1. |
|
3:02,02 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.01.2018 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
2:56,59 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
02.02.2018 |
3. |
(finale) |
   os.rek. (3:02,02; 3.07%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:38,59 |
  |
Božičev memorial |
Maribor |
02.12.2017 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,80; 0.54%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:22,74 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
21.10.2017 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:31,12; 10.12%) |
| 2. |
|
1:21,31 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
25.11.2017 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (1:22,74; 1.75%) |
| 3. |
|
1:20,82 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
20.01.2018 |
28. |
(predteki) |
   os.rek. (1:21,31; 0.6%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:21,53 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
21.10.2017 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:26,71; 6.35%) |
| 2. |
|
1:22,75 |
  |
Kup Kikinde |
Kikinda |
11.11.2017 |
6. |
(predteki) |
              (1:21,53; -1.47%) |
| 3. |
|
1:21,49 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.01.2018 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:21,53; 0.04%) |
| 4. |
|
1:21,10 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
20.01.2018 |
29. |
(predteki) |
   os.rek. (1:21,49; 0.48%) |
| 5. |
|
1:19,94 |
  |
Prvenstvo osnovnih šol v plavanju |
Ljubljana |
06.04.2018 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:21,10; 1.45%) |
| 6. |
|
1:19,72 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finale) |
   os.rek. (1:21,10; 1.73%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MZ |
1. |
|
2:56,28 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
18.11.2017 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (3:12,59; 9.25%) |
| 2. |
|
2:50,55 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
02.02.2018 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (2:56,28; 3.35%) |
| 3. |
|
2:50,37 |
  |
    |
   |
    |
7. |
(finale) |
   os.rek. (2:56,28; 3.46%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MZ |
1. |
|
6:15,46 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
09.12.2017 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
6:11,34 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
02.02.2018 |
11. |
(finale) |
   os.rek. (6:15,46; 1.1%) |