disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:31,08 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,47; 7.68%)
|
| 2. |
|
0:30,58 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,08; 1.63%)
|
| 3. |
|
0:30,34 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
04.01.2020 |
29. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,58; 0.79%)
|
| 4. |
|
0:29,77 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:30,34; 1.91%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:07,97 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (1:10,56; 3.81%)
|
| 2. |
|
1:05,16 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
18.12.2019 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (1:07,97; 4.31%)
|
| 3. |
|
1:04,81 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (1:05,16; 0.54%)
|
| 4. |
|
1:04,64 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
28. |
(predteki) |
   os.rek. (1:04,81; 0.26%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:25,95 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
04.01.2020 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (2:33,04; 4.85%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
5:13,84 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
16.11.2019 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (5:25,84; 3.82%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:38,07 |
  |
MM Start |
Kranj |
12.10.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:42,76; 12.31%)
|
| 2. |
|
0:38,14 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
16.11.2019 |
14. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:36,93 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,07; 3.08%)
|
| 4. |
|
0:38,01 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
12. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
0:37,36 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
18. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:23,45 |
  |
MM Start |
Kranj |
12.10.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:31,48; 9.62%)
|
| 2. |
|
1:21,67 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (1:23,45; 2.17%)
|
| 3. |
|
1:23,46 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
5. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
1:23,91 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
04.01.2020 |
12. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
1:22,07 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
17. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
3:00,24 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (3:14,02; 7.64%)
|
| 2. |
|
3:00,78 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
18.12.2019 |
7. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
3:00,96 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
19. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:36,34 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
18.12.2019 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (0:43,20; 18.87%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:27,98 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (1:44,17; 18.4%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:36,33 |
  |
MM Start |
Kranj |
12.10.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,19; 2.36%)
|
| 2. |
|
0:37,01 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
-  |
(štafeta) |
|
| 3. |
|
0:36,48 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
23. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:35,47 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,33; 2.42%)
|
| 5. |
|
0:35,41 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
18.12.2019 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,47; 0.16%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:17,57 |
  |
MM Start |
Kranj |
12.10.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:18,99; 1.83%)
|
| 2. |
|
1:16,78 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
16.11.2019 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (1:17,57; 1.02%)
|
| 3. |
|
1:16,59 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:16,78; 0.24%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
2:42,27 |
  |
3. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
04.01.2020 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (2:47,20; 3.03%)
|
| 2. |
|
2:42,99 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
16. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
2:43,89 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
16. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
2:43,54 |
  |
    |
   |
    |
15. |
(finale) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:17,41 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (1:20,40; 3.86%)
|
| 2. |
|
1:15,64 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
18.12.2019 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (1:17,41; 2.34%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:47,33 |
  |
1. kolo troboja BM-FR-VV |
Velenje |
16.11.2019 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (2:59,36; 7.18%)
|
| 2. |
|
2:41,87 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (2:47,33; 3.37%)
|
| 3. |
|
2:46,01 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
20. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MM |
1. |
|
5:58,11 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|