disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:25,01 |
  |
Velika nagrada Slovenije - Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
23.11.2019 |
5. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:24,80 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finale) |
|
| 3. |
|
0:27,56 |
  |
Odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Ljubljana |
23.01.2020 |
84. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:24,19 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:24,51; 1.32%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
0:53,12 |
  |
Jadran Grand Prix |
Split |
26.10.2019 |
15. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:53,22 |
  |
Velika nagrada Slovenije - Pokal mesta Celje |
Celje |
09.11.2019 |
2. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:53,28 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finale) |
|
| 4. |
|
0:53,01 |
  |
Velika nagrada Slovenije - Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
23.11.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:53,11; 0.18%)
|
| 5. |
|
0:52,59 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(finale) |
   os.rek. (0:53,11; 0.98%)
|
| 6. |
|
0:51,82 |
  |
Odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Ljubljana |
23.01.2020 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:52,59; 1.48%)
|
| 7. |
|
0:51,65 |
  |
    |
   |
    |
8. |
(finale) |
   os.rek. (0:52,59; 1.81%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
1:55,32 |
  |
Jadran Grand Prix |
Split |
26.10.2019 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (1:55,62; 0.26%)
|
| 2. |
|
1:56,23 |
  |
Velika nagrada Slovenije - Pokal mesta Celje |
Celje |
09.11.2019 |
4. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:55,46 |
  |
    |
   |
    |
7. |
(finale) |
|
| 4. |
|
1:55,86 |
  |
Velika nagrada Slovenije - Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
23.11.2019 |
4. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
1:55,21 |
  |
    |
   |
    |
6. |
(finale) |
   os.rek. (1:55,32; 0.09%)
|
| 6. |
|
1:54,72 |
  |
Odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Ljubljana |
23.01.2020 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:55,21; 0.42%)
|
| 7. |
|
2:04,17 |
  |
    |
   |
    |
8. |
(finale) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
4:16,14 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Kranj |
16.10.2019 |
6. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
4:09,57 |
  |
Velika nagrada Slovenije - Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
23.11.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (4:15,75; 2.47%)
|
| 3. |
|
4:08,01 |
  |
    |
   |
    |
6. |
(finale) |
   os.rek. (4:15,75; 3.12%)
|
| 4. |
|
4:04,77 |
  |
Odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Ljubljana |
23.01.2020 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (4:08,01; 1.32%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KM |
1. |
|
9:14,98 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
13.11.2019 |
-  |
(vmesni) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
1500KM |
1. |
|
17:21,29 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
13.11.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (17:47,50; 2.51%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:31,35 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Kranj |
16.10.2019 |
1. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:31,03 |
  |
3. kolo gorenjske regije |
Kranj |
11.12.2019 |
1. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:29,91 |
  |
Odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Ljubljana |
23.01.2020 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,90; 3.3%)
|
| 4. |
|
0:29,92 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(finale) |
   os.rek. (0:30,90; 3.27%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:06,20 |
  |
Velika nagrada Slovenije - Pokal mesta Celje |
Celje |
09.11.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:06,99; 1.19%)
|
| 2. |
|
1:05,88 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finale) |
   os.rek. (1:06,99; 1.68%)
|
| 3. |
|
1:04,76 |
  |
Odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Ljubljana |
23.01.2020 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:05,88; 1.72%)
|
| 4. |
|
1:04,72 |
  |
    |
   |
    |
7. |
(finale) |
   os.rek. (1:05,88; 1.79%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
2:31,22 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
13.11.2019 |
2. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:27,87 |
  |
Velika nagrada Slovenije - Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
23.11.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:29,67; 6.45%)
|
| 2. |
|
0:27,02 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finale) |
   os.rek. (0:29,67; 9.8%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:00,50 |
  |
Velika nagrada Slovenije - Pokal mesta Celje |
Celje |
09.11.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:07,69; 11.88%)
|
| 2. |
|
1:01,34 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finale) |
   os.rek. (1:07,69; 10.35%)
|
| 3. |
|
1:01,80 |
  |
Velika nagrada Slovenije - Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
23.11.2019 |
7. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
1:03,11 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finale) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200DM |
1. |
|
2:19,96 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Kranj |
16.10.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (2:20,06; 0.07%)
|
| 2. |
|
2:17,00 |
  |
3. kolo gorenjske regije |
Kranj |
11.12.2019 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (2:19,96; 2.16%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:31,32 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
13.11.2019 |
3. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
2:24,16 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Kranj |
16.10.2019 |
9. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:00,83 |
  |
Jadran Grand Prix |
Split |
26.10.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (1:04,72; 6.39%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:12,10 |
  |
Jadran Grand Prix |
Split |
26.10.2019 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (2:15,13; 2.29%)
|
| 2. |
|
2:18,54 |
  |
2. kolo gorenjske regije |
Kranj |
13.11.2019 |
3. |
(predteki) |
|