disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:28,35 |
  |
MM Start |
Kranj |
12.10.2019 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (0:29,56; 4.26%) |
| 2. |
|
0:28,09 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:28,35; 0.92%) |
| 3. |
|
0:27,14 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:28,09; 3.5%) |
| 4. |
|
0:27,15 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
4. |
(predteki) |
              (0:27,14; -0.03%) |
| 5. |
|
0:26,93 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finale) |
   os.rek. (0:27,14; 0.77%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:02,96 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:04,41; 2.3%) |
| 2. |
|
1:01,60 |
  |
MM Sv. Krševan |
Zadar |
16.11.2019 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (1:02,96; 2.2%) |
| 3. |
|
0:59,73 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:01,60; 3.13%) |
| 4. |
|
1:00,46 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
3. |
(predteki) |
              (0:59,73; -1.2%) |
| 5. |
|
1:00,33 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
2. |
(predteki) |
              (0:59,73; -0.99%) |
| 6. |
|
0:59,54 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:59,73; 0.31%) |
| 7. |
|
0:59,91 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
5. |
(predteki) |
              (0:59,54; -0.61%) |
| 8. |
|
0:58,98 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finale) |
   os.rek. (0:59,54; 0.94%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:15,24 |
  |
MM Sv. Krševan |
Zadar |
16.11.2019 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (2:30,18; 11.04%) |
| 2. |
|
2:18,19 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
8. |
(predteki) |
              (2:15,24; -2.13%) |
| 3. |
|
2:15,31 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
9. |
(predteki) |
              (2:15,24; -0.05%) |
| 4. |
|
2:12,65 |
  |
    |
   |
    |
9. |
(finale) |
   os.rek. (2:15,24; 1.95%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
4:54,18 |
  |
MM Start |
Kranj |
12.10.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (5:15,68; 7.3%) |
| 2. |
|
4:58,40 |
  |
MM Sv. Krševan |
Zadar |
16.11.2019 |
18. |
(predteki) |
              (4:54,18; -1.41%) |
| 3. |
|
4:43,94 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (4:54,18; 3.6%) |
| 4. |
|
4:41,99 |
  |
    |
   |
    |
8. |
(finale) |
   os.rek. (4:54,18; 4.32%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KM |
1. |
|
9:59,38 |
  |
MM Sv. Krševan |
Zadar |
16.11.2019 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (11:09,46; 11.69%) |
| 2. |
|
10:13,66 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
-  |
(vmesni) |
              (9:59,38; -2.32%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
1500KM |
1. |
|
18:58,88 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (20:48,87; 9.65%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:40,80 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
24. |
(predteki) |
   os.rek. (0:46,82; 14.75%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:33,33 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (1:35,54; 2.36%) |
| 2. |
|
1:28,23 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (1:33,33; 5.78%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
3:17,92 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:22,88 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (1:33,96; 13.36%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:34,44 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,58; 6.21%) |
| 2. |
|
0:34,06 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,44; 1.11%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:14,85 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (1:16,82; 2.63%) |
| 2. |
|
1:15,24 |
  |
MM Sv. Krševan |
Zadar |
16.11.2019 |
20. |
(predteki) |
              (1:14,85; -0.51%) |
| 3. |
|
1:14,73 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (1:14,85; 0.16%) |
| 4. |
|
1:13,60 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (1:14,73; 1.53%) |
| 5. |
|
1:14,45 |
  |
    |
   |
    |
15. |
(finale) |
   os.rek. (1:14,73; 0.37%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
2:38,19 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (2:51,38; 8.33%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:14,30 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (1:18,89; 6.17%) |
| 2. |
|
1:13,50 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
29. |
(predteki) |
   os.rek. (1:14,30; 1.08%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:40,01 |
  |
MM Sv. Krševan |
Zadar |
16.11.2019 |
29. |
(predteki) |
   os.rek. (2:52,65; 7.89%) |
| 2. |
|
2:40,27 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
14. |
(predteki) |
              (2:40,01; -0.16%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MM |
1. |
|
5:47,76 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (6:15,29; 7.91%) |