event. |
# |
  |
time |
  |
competition |
city |
date |
rank |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 free |
1. |
|
0:30,02 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
4. |
(heats) |
   os.rek. (0:30,68; 2.19%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 free |
1. |
|
1:06,23 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
22. |
(heats) |
   os.rek. (1:16,16; 14.99%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 free |
1. |
|
2:21,92 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
18. |
(heats) |
   os.rek. (2:33,31; 8.02%)
|
| 2. |
|
2:22,65 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
25. |
(heats) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400 free |
1. |
|
5:00,30 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
18. |
(heats) |
   os.rek. (5:27,84; 9.17%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 breast |
1. |
|
0:35,78 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
8. |
(heats) |
   os.rek. (0:36,27; 1.36%)
|
| 2. |
|
0:35,49 |
  |
    |
   |
    |
8. |
(finals) |
   os.rek. (0:36,27; 2.19%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 breast |
1. |
|
1:18,74 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
3. |
(heats) |
   os.rek. (1:19,33; 0.74%)
|
| 2. |
|
1:17,63 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
4. |
(heats) |
   os.rek. (1:18,74; 1.42%)
|
| 3. |
|
1:16,43 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finals) |
   os.rek. (1:18,74; 3.02%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 breast |
1. |
|
2:50,10 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (2:58,50; 4.93%)
|
| 2. |
|
2:46,05 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
5. |
(heats) |
   os.rek. (2:50,10; 2.43%)
|
| 3. |
|
2:46,12 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finals) |
   os.rek. (2:50,10; 2.39%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 fly |
1. |
|
0:33,80 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
16. |
(heats) |
   os.rek. (0:36,29; 7.36%)
|
| 2. |
|
0:33,34 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
24. |
(heats) |
   os.rek. (0:33,80; 1.37%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 back |
1. |
|
0:35,21 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
10. |
(heats) |
   os.rek. (0:38,94; 10.59%)
|
| 2. |
|
0:33,48 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
16. |
(heats) |
   os.rek. (0:35,21; 5.16%)
|
| 3. |
|
0:33,00 |
  |
    |
   |
    |
12. |
(finals) |
   os.rek. (0:35,21; 6.69%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 back |
1. |
|
2:44,67 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
18. |
(heats) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 I.M. |
1. |
|
1:13,97 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
6. |
(heats) |
   os.rek. (1:16,60; 3.55%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 I.M. |
1. |
|
2:39,09 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
11. |
(heats) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400 I.M. |
1. |
|
5:52,71 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
5. |
(heats) |
   os.rek. (brez rezultata)
|