disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:25,51 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
8. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:25,99 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
26.11.2022 |
8. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:25,61 |
  |
    |
   |
    |
8. |
(finale) |
|
| 4. |
|
0:25,40 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
35. |
(predteki) |
   os.rek. (0:25,41; 0.03%)
|
| 5. |
|
0:25,33 |
  |
Pokal Delfin |
Ljubljana |
21.10.2023 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:25,40; 0.27%)
|
| 6. |
|
0:25,31 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (0:25,33; 0.07%)
|
| 7. |
|
0:25,14 |
  |
    |
   |
    |
13. |
(finale) |
   os.rek. (0:25,33; 0.75%)
|
| 8. |
|
0:25,31 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
14. |
(predteki) |
|
| 9. |
|
0:25,23 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finale) |
|
| 10. |
|
0:25,27 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
31. |
(predteki) |
|
| 11. |
|
0:25,06 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:25,14; 0.31%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
0:56,73 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:57,81; 1.9%)
|
| 2. |
|
0:57,12 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
39. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:55,54 |
  |
Pokal Delfin |
Ljubljana |
21.10.2023 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (0:56,73; 2.14%)
|
| 4. |
|
0:55,63 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
6. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
0:55,32 |
  |
    |
   |
    |
8. |
(finale) |
   os.rek. (0:55,54; 0.39%)
|
| 6. |
|
0:55,64 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
35. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:12,50 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
26.11.2022 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (2:24,98; 9.41%)
|
| 2. |
|
2:11,08 |
  |
    |
   |
    |
13. |
(finale) |
   os.rek. (2:24,98; 10.6%)
|
| 3. |
|
2:08,50 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
27. |
(predteki) |
   os.rek. (2:11,08; 2%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:26,90 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:27,53; 2.34%)
|
| 2. |
|
0:26,96 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2022 |
11. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:26,80 |
  |
    |
   |
    |
10. |
(finale) |
   os.rek. (0:26,90; 0.37%)
|
| 4. |
|
0:26,91 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
19. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
0:26,63 |
  |
    |
   |
    |
13. |
(finale) |
   os.rek. (0:26,80; 0.63%)
|
| 6. |
|
0:27,60 |
  |
Pokal Delfin |
Ljubljana |
21.10.2023 |
17. |
(predteki) |
|
| 7. |
|
0:27,36 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
9. |
(predteki) |
|
| 8. |
|
0:27,64 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finale) |
|
| 9. |
|
0:27,83 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
34. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:05,86 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2022 |
29. |
(predteki) |
   os.rek. (1:13,53; 11.64%)
|
| 2. |
|
1:05,97 |
  |
Pokal Delfin |
Ljubljana |
21.10.2023 |
20. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:29,94 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2022 |
11. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:29,48 |
  |
    |
   |
    |
9. |
(finale) |
|
| 3. |
|
0:29,10 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (0:29,28; 0.61%)
|
| 4. |
|
0:28,82 |
  |
    |
   |
    |
16. |
(finale) |
   os.rek. (0:29,28; 1.59%)
|
| 5. |
|
0:28,80 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (0:28,82; 0.06%)
|
| 6. |
|
0:28,84 |
  |
    |
   |
    |
14. |
(finale) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:03,67 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2022 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (1:03,87; 0.31%)
|
| 2. |
|
1:04,09 |
  |
    |
   |
    |
11. |
(finale) |
|
| 3. |
|
1:04,84 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
26.11.2022 |
4. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
1:04,14 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
21. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
1:03,64 |
  |
    |
   |
    |
15. |
(finale) |
   os.rek. (1:03,67; 0.04%)
|
| 6. |
|
1:02,37 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:03,64; 2.03%)
|
| 7. |
|
1:02,30 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finale) |
   os.rek. (1:03,64; 2.15%)
|
| 8. |
|
1:03,78 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
22. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:06,39 |
  |
Pokal Delfin |
Ljubljana |
21.10.2023 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (1:13,14; 10.16%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:30,79 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (2:42,64; 7.85%)
|