disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:32,49 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
13. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:31,72 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:32,13; 1.29%)
|
| 3. |
|
0:31,23 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
52. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,72; 1.56%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:08,68 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
31. |
(predteki) |
   os.rek. (1:10,98; 3.34%)
|
| 2. |
|
1:10,62 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
64. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:26,28 |
  |
Velika nagrada Slovenije - Pokal mesta Celje |
Celje |
09.11.2019 |
34. |
(predteki) |
   os.rek. (2:26,33; 0.03%)
|
| 2. |
|
2:25,20 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
24. |
(predteki) |
   os.rek. (2:26,28; 0.74%)
|
| 3. |
|
2:23,60 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
29. |
(predteki) |
   os.rek. (2:25,20; 1.11%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
5:01,46 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (5:06,48; 1.66%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:48,99 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
42. |
(predteki) |
   os.rek. (0:49,71; 1.46%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:46,57 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
57. |
(predteki) |
   os.rek. (1:52,92; 5.95%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:20,10 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:21,85; 2.18%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200DM |
1. |
|
3:01,08 |
  |
Velika nagrada Slovenije - Pokal mesta Celje |
Celje |
09.11.2019 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
2:58,77 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (3:01,08; 1.29%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:37,65 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:38,62; 2.57%)
|
| 2. |
|
0:37,30 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
31. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,65; 0.93%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:17,86 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (1:21,18; 4.26%)
|
| 2. |
|
1:18,92 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
29. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
2:45,28 |
  |
Velika nagrada Slovenije - Pokal mesta Celje |
Celje |
09.11.2019 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (2:51,74; 3.9%)
|
| 2. |
|
2:42,57 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (2:45,28; 1.66%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:23,00 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
35. |
(predteki) |
   os.rek. (1:24,34; 1.61%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:56,49 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
32. |
(predteki) |
|