disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:30,93 |
  |
MM Generali |
Hallein |
19.10.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,67; 2.39%)
|
| 2. |
|
0:31,04 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
2. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:30,72 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,93; 0.68%)
|
| 4. |
|
0:30,20 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,72; 1.72%)
|
| 5. |
|
0:30,54 |
  |
    |
   |
    |
7. |
(finale) |
   os.rek. (0:30,72; 0.58%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:05,70 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:10,49; 7.29%)
|
| 2. |
|
1:05,52 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (1:05,70; 0.27%)
|
| 3. |
|
1:05,05 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (1:05,52; 0.72%)
|
| 4. |
|
1:05,28 |
  |
    |
   |
    |
8. |
(finale) |
   os.rek. (1:05,52; 0.36%)
|
| 5. |
|
1:07,53 |
  |
MM Mimosa Cup |
Herceg Novi |
15.02.2020 |
16. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
2:31,76 |
  |
MM Generali |
Hallein |
19.10.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (2:53,75; 14.48%)
|
| 2. |
|
2:27,37 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (2:31,76; 2.97%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KZ |
1. |
|
5:22,10 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
5:17,30 |
  |
MM Mimosa Cup |
Herceg Novi |
15.02.2020 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (5:22,10; 1.51%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:45,98 |
  |
MM Generali |
Hallein |
19.10.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:50,14; 9.04%)
|
| 2. |
|
0:45,89 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (0:45,98; 0.19%)
|
| 3. |
|
0:46,01 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
23. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PZ |
1. |
|
1:37,99 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
25. |
(predteki) |
   os.rek. (1:40,69; 2.75%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PZ |
1. |
|
3:35,75 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:35,20 |
  |
MM Generali |
Hallein |
19.10.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,62; 6.87%)
|
| 2. |
|
0:34,42 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,20; 2.26%)
|
| 3. |
|
0:33,99 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,42; 1.26%)
|
| 4. |
|
0:33,58 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,99; 1.22%)
|
| 5. |
|
0:33,01 |
  |
    |
   |
    |
10. |
(finale) |
   os.rek. (0:33,99; 2.96%)
|
| 6. |
|
0:33,46 |
  |
MM Mimosa Cup |
Herceg Novi |
15.02.2020 |
10. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DZ |
1. |
|
1:22,33 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:35,13 |
  |
MM Generali |
Hallein |
19.10.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,95; 5.18%)
|
| 2. |
|
0:35,06 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,13; 0.19%)
|
| 3. |
|
0:35,02 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,06; 0.11%)
|
| 4. |
|
0:34,63 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,02; 1.12%)
|
| 5. |
|
0:35,43 |
  |
MM Mimosa Cup |
Herceg Novi |
15.02.2020 |
13. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:14,41 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:19,44; 6.75%)
|
| 2. |
|
1:14,68 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
1. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:13,26 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:14,41; 1.56%)
|
| 4. |
|
1:12,97 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (1:13,26; 0.39%)
|
| 5. |
|
1:13,49 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
9. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
1:12,85 |
  |
    |
   |
    |
9. |
(finale) |
   os.rek. (1:12,97; 0.16%)
|
| 7. |
|
1:15,12 |
  |
MM Mimosa Cup |
Herceg Novi |
15.02.2020 |
8. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HZ |
1. |
|
2:34,66 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (2:51,98; 11.19%)
|
| 2. |
|
2:36,56 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
4. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
2:38,84 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
8. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
2:41,00 |
  |
MM Mimosa Cup |
Herceg Novi |
15.02.2020 |
4. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:19,27 |
  |
MM Generali |
Hallein |
19.10.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:23,67; 5.55%)
|
| 2. |
|
1:19,82 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
11. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:18,16 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:19,27; 1.42%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MZ |
1. |
|
2:48,75 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (3:05,92; 10.17%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MZ |
1. |
|
6:07,98 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|