disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:33,34 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,53; 0.56%)
|
| 2. |
|
0:31,93 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
60. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,34; 4.41%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:10,50 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
63. |
(predteki) |
   os.rek. (1:14,02; 4.99%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:35,80 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
47. |
(predteki) |
   os.rek. (2:38,79; 1.91%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
5:29,70 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
41. |
(predteki) |
   os.rek. (5:36,05; 1.92%)
|
| 2. |
|
5:23,16 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
37. |
(predteki) |
   os.rek. (5:29,70; 2.02%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:34,45 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
35. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:33,98 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,14; 9.29%)
|
| 2. |
|
0:32,76 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,98; 3.72%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:19,71 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:27,74; 10.07%)
|
| 2. |
|
1:15,75 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (1:19,71; 5.22%)
|
| 3. |
|
1:17,77 |
  |
    |
   |
    |
14. |
(finale) |
   os.rek. (1:19,71; 2.49%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200DM |
1. |
|
3:06,20 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:36,94 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
27. |
(predteki) |
   os.rek. (0:41,71; 12.91%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:19,68 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
31. |
(predteki) |
   os.rek. (1:30,11; 13.08%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:19,81 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
27. |
(predteki) |
   os.rek. (1:28,96; 11.46%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MM |
1. |
|
6:31,08 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|