disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:31,12 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
04.12.2021 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,31; 7.03%)
|
| 2. |
|
0:30,77 |
  |
3. razvojni pokal in 4. Celjski pokal |
Celje |
08.01.2022 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,12; 1.13%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:06,50 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
04.12.2021 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (1:14,47; 11.98%)
|
| 2. |
|
1:07,72 |
  |
1. razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
11.12.2021 |
2. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KZ |
1. |
|
5:05,80 |
  |
1. razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
11.12.2021 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (5:40,07; 11.2%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KZ |
1. |
|
10:18,02 |
  |
2. razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
18.12.2021 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:39,30 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
04.12.2021 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:42,84; 9%)
|
| 2. |
|
0:39,31 |
  |
2. razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
18.12.2021 |
5. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:38,18 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.04.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,30; 2.93%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PZ |
1. |
|
1:26,37 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
16.10.2021 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:33,32; 8.04%)
|
| 2. |
|
1:23,38 |
  |
3. razvojni pokal in 4. Celjski pokal |
Celje |
08.01.2022 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:26,37; 3.58%)
|
| 3. |
|
1:22,22 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.04.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:23,38; 1.41%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PZ |
1. |
|
3:03,94 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
20.11.2021 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (3:13,45; 5.17%)
|
| 2. |
|
2:56,77 |
  |
1. razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
11.12.2021 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (3:03,94; 4.05%)
|
| 3. |
|
2:55,12 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.04.2022 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (2:56,77; 0.94%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:36,17 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
04.12.2021 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,24; 2.95%)
|
| 2. |
|
0:35,24 |
  |
2. razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
18.12.2021 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,17; 2.63%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DZ |
1. |
|
1:21,20 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
16.10.2021 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:27,44; 7.68%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:34,53 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
04.12.2021 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,68; 9.12%)
|
| 2. |
|
0:35,20 |
  |
1. razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
11.12.2021 |
3. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:33,47 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.04.2022 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,53; 3.16%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:15,33 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
16.10.2021 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:20,19; 6.45%)
|
| 2. |
|
1:15,51 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
20.11.2021 |
25. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:13,68 |
  |
2. razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
18.12.2021 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:15,33; 2.23%)
|
| 4. |
|
1:12,39 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.04.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:13,68; 1.78%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HZ |
1. |
|
2:33,49 |
  |
3. razvojni pokal in 4. Celjski pokal |
Celje |
08.01.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (2:51,69; 11.85%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:15,91 |
  |
3. razvojni pokal in 4. Celjski pokal |
Celje |
08.01.2022 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:23,58; 10.1%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MZ |
1. |
|
2:40,22 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
04.12.2021 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (3:05,20; 15.59%)
|