event. |
# |
  |
time |
  |
competition |
city |
date |
rank |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 free |
1. |
|
0:29,27 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
4. |
(heats) |
   os.rek. (0:29,84; 1.94%)
|
| 2. |
|
0:29,29 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
6. |
(heats) |
|
| 3. |
|
0:28,87 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
15. |
(heats) |
   os.rek. (0:29,27; 1.38%)
|
| 4. |
|
0:28,88 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
2. |
(heats) |
|
| 5. |
|
0:27,86 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
25. |
(heats) |
   os.rek. (0:28,87; 3.62%)
|
| 6. |
|
0:28,10 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
7. |
(heats) |
|
| 7. |
|
0:27,35 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
1. |
(finals) |
   os.rek. (0:27,86; 1.86%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 free |
1. |
|
1:07,27 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
11. |
(heats) |
|
| 2. |
|
1:02,20 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
12. |
(heats) |
   os.rek. (1:06,33; 6.63%)
|
| 3. |
|
1:01,63 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
3. |
(heats) |
   os.rek. (1:02,20; 0.92%)
|
| 4. |
|
1:01,31 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finals) |
   os.rek. (1:02,20; 1.45%)
|
| 5. |
|
1:02,60 |
  |
Uskršnji plivački miting |
Novi Sad |
08.04.2023 |
1. |
(heats) |
|
| 6. |
|
1:00,87 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
3. |
(heats) |
   os.rek. (1:01,31; 0.72%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 free |
1. |
|
2:21,36 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
19.11.2022 |
3. |
(heats) |
   os.rek. (2:28,94; 5.36%)
|
| 2. |
|
2:18,32 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
3. |
(heats) |
   os.rek. (2:21,36; 2.19%)
|
| 3. |
|
2:16,60 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (2:18,32; 1.25%)
|
| 4. |
|
2:15,18 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(finals) |
   os.rek. (2:18,32; 2.32%)
|
| 5. |
|
2:09,72 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (2:15,18; 4.2%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400 free |
1. |
|
5:01,78 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
9. |
(heats) |
   os.rek. (5:13,43; 3.86%)
|
| 2. |
|
4:50,65 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
3. |
(heats) |
   os.rek. (5:01,78; 3.82%)
|
| 3. |
|
4:54,64 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finals) |
   os.rek. (5:01,78; 2.42%)
|
| 4. |
|
4:35,30 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
3. |
(heats) |
   os.rek. (4:50,65; 5.57%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800 free |
1. |
|
10:29,59 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
19.11.2022 |
-  |
(split) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
1500 free |
1. |
|
19:41,60 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
19.11.2022 |
5. |
(heats) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 breast |
1. |
|
0:41,54 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
5. |
(heats) |
|
| 2. |
|
0:39,71 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
3. |
(heats) |
|
| 3. |
|
0:38,88 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
13. |
(heats) |
   os.rek. (0:39,67; 2.03%)
|
| 4. |
|
0:37,16 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
13. |
(heats) |
   os.rek. (0:38,88; 4.62%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 breast |
1. |
|
1:27,66 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (2:02,49; 39.73%)
|
| 2. |
|
1:26,50 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
12. |
(heats) |
   os.rek. (1:27,66; 1.34%)
|
| 3. |
|
1:22,31 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (1:26,50; 5.09%)
|
| 4. |
|
1:21,36 |
  |
Uskršnji plivački miting |
Novi Sad |
08.04.2023 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (1:22,31; 1.16%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 breast |
1. |
|
3:06,81 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
20.12.2022 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
2:57,25 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
13. |
(heats) |
   os.rek. (3:06,81; 5.39%)
|
| 3. |
|
2:55,79 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
7. |
(heats) |
   os.rek. (2:57,25; 0.83%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 fly |
1. |
|
0:36,44 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
7. |
(heats) |
   os.rek. (0:39,75; 9.08%)
|
| 2. |
|
0:36,55 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
9. |
(heats) |
|
| 3. |
|
0:34,37 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
7. |
(heats) |
   os.rek. (0:36,44; 6.02%)
|
| 4. |
|
0:32,64 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
21. |
(heats) |
   os.rek. (0:34,37; 5.3%)
|
| 5. |
|
0:32,42 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
9. |
(heats) |
   os.rek. (0:32,64; 0.67%)
|
| 6. |
|
0:32,47 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
14. |
(heats) |
|
| 7. |
|
0:31,70 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finals) |
   os.rek. (0:32,42; 2.27%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 fly |
1. |
|
1:25,21 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
8. |
(heats) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
1:15,88 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
20. |
(heats) |
   os.rek. (1:25,21; 12.29%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50 back |
1. |
|
0:35,24 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
4. |
(heats) |
   os.rek. (0:37,59; 6.66%)
|
| 2. |
|
0:34,38 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
3. |
(heats) |
   os.rek. (0:35,24; 2.5%)
|
| 3. |
|
0:33,62 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
-  |
(relay) |
   os.rek. (0:34,38; 2.26%)
|
| 4. |
|
0:34,23 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
2. |
(heats) |
|
| 5. |
|
0:32,52 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
-  |
(relay) |
   os.rek. (0:33,62; 3.38%)
|
| 6. |
|
0:34,75 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
16. |
(heats) |
|
| 7. |
|
0:32,67 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
-  |
(relay) |
|
| 8. |
|
0:32,60 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
5. |
(heats) |
|
| 9. |
|
0:31,95 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
5. |
(finals) |
   os.rek. (0:32,52; 1.78%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 back |
1. |
|
1:12,83 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
3. |
(heats) |
   os.rek. (1:17,58; 6.52%)
|
| 2. |
|
1:12,64 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
7. |
(heats) |
   os.rek. (1:12,83; 0.26%)
|
| 3. |
|
1:11,47 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
3. |
(heats) |
   os.rek. (1:12,64; 1.63%)
|
| 4. |
|
1:10,54 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(finals) |
   os.rek. (1:12,64; 2.97%)
|
| 5. |
|
1:13,62 |
  |
Uskršnji plivački miting |
Novi Sad |
08.04.2023 |
1. |
(heats) |
|
| 6. |
|
1:09,56 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
12. |
(heats) |
   os.rek. (1:10,54; 1.4%)
|
| 7. |
|
1:09,27 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
4. |
(heats) |
   os.rek. (1:09,56; 0.41%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 back |
1. |
|
2:32,21 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
6. |
(heats) |
   os.rek. (2:50,29; 11.87%)
|
| 2. |
|
2:31,27 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
3. |
(heats) |
   os.rek. (2:32,21; 0.62%)
|
| 3. |
|
2:31,15 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(finals) |
   os.rek. (2:32,21; 0.7%)
|
| 4. |
|
2:21,73 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (2:31,15; 6.64%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100 I.M. |
1. |
|
1:14,22 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
18. |
(heats) |
   os.rek. (1:19,88; 7.62%)
|
| 2. |
|
1:12,48 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (1:14,22; 2.4%)
|
| 3. |
|
1:13,61 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(finals) |
   os.rek. (1:14,22; 0.82%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200 I.M. |
1. |
|
2:42,76 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
5. |
(heats) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
2:38,42 |
  |
Uskršnji plivački miting |
Novi Sad |
08.04.2023 |
1. |
(heats) |
   os.rek. (2:42,76; 2.73%)
|
| 3. |
|
2:33,59 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
6. |
(heats) |
   os.rek. (2:38,42; 3.14%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400 I.M. |
1. |
|
5:42,21 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
20.12.2022 |
2. |
(heats) |
   os.rek. (brez rezultata)
|