disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:33,04 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,69; 4.99%) |
| 2. |
|
0:34,81 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
17. |
(predteki) |
              (0:33,04; -5.08%) |
| 3. |
|
0:33,80 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
3. |
(predteki) |
              (0:33,04; -2.24%) |
| 4. |
|
0:33,83 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
10. |
(predteki) |
              (0:33,04; -2.33%) |
| 5. |
|
0:33,12 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
14. |
(predteki) |
              (0:33,04; -0.24%) |
| 6. |
|
0:32,69 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,04; 1.07%) |
| 7. |
|
0:31,96 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
34. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,69; 2.28%) |
| 8. |
|
0:30,68 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
5. |
(finale) |
   os.rek. (0:31,96; 4.17%) |
| 9. |
|
0:30,99 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
12. |
(predteki) |
              (0:30,68; -1%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:15,52 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:17,74; 2.93%) |
| 2. |
|
1:16,48 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
4. |
(predteki) |
              (1:15,52; -1.25%) |
| 3. |
|
1:11,81 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (1:15,52; 5.16%) |
| 4. |
|
1:11,70 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (1:11,81; 0.15%) |
| 5. |
|
1:12,60 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
6. |
(predteki) |
              (1:11,70; -1.23%) |
| 6. |
|
1:10,75 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
39. |
(predteki) |
   os.rek. (1:11,70; 1.34%) |
| 7. |
|
1:10,17 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
64. |
(predteki) |
   os.rek. (1:10,75; 0.82%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
2:39,95 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (2:52,70; 7.97%) |
| 2. |
|
2:40,16 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
10. |
(predteki) |
              (2:39,95; -0.13%) |
| 3. |
|
2:30,18 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
24. |
(predteki) |
   os.rek. (2:39,95; 6.5%) |
| 4. |
|
2:24,19 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (2:30,18; 4.15%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KZ |
1. |
|
5:31,81 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (5:44,27; 3.75%) |
| 2. |
|
5:37,29 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2022 |
26. |
(predteki) |
              (5:31,81; -1.62%) |
| 3. |
|
5:15,59 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (5:31,81; 5.13%) |
| 4. |
|
5:14,56 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finale) |
   os.rek. (5:31,81; 5.48%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KZ |
1. |
|
11:21,09 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
11:00,77 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (11:21,09; 3.07%) |
| 3. |
|
10:20,11 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
16.12.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (11:00,77; 6.55%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:39,47 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:52,10; 31.99%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PZ |
1. |
|
3:12,91 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (3:47,58; 17.97%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:39,42 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (0:43,28; 9.79%) |
| 2. |
|
0:38,14 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,42; 3.35%) |
| 3. |
|
0:39,71 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
20.12.2022 |
2. |
(predteki) |
              (0:38,14; -3.95%) |
| 4. |
|
0:35,59 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
40. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,14; 7.16%) |
| 5. |
|
0:34,48 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,59; 3.21%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DZ |
1. |
|
1:26,36 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
1:19,83 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (1:26,36; 8.17%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:39,42 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
6. |
(predteki) |
              (0:37,85; -3.98%) |
| 2. |
|
0:37,87 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
9. |
(predteki) |
              (0:37,85; -0.05%) |
| 3. |
|
0:38,45 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
4. |
(predteki) |
              (0:37,85; -1.56%) |
| 4. |
|
0:37,23 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:37,85; 1.66%) |
| 5. |
|
0:38,64 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2022 |
45. |
(predteki) |
              (0:37,23; -3.64%) |
| 6. |
|
0:37,00 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,23; 0.62%) |
| 7. |
|
0:35,83 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,00; 3.26%) |
| 8. |
|
0:35,44 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,83; 1.1%) |
| 9. |
|
0:35,61 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finale) |
   os.rek. (0:35,83; 0.61%) |
| 10. |
|
0:35,46 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:35,83; 1.04%) |
| 11. |
|
0:36,49 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
4. |
(predteki) |
              (0:35,44; -2.87%) |
| 12. |
|
0:35,10 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,44; 0.96%) |
| 13. |
|
0:34,12 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
6. |
(finale) |
   os.rek. (0:35,10; 2.87%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:20,18 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:24,07; 4.85%) |
| 2. |
|
1:22,08 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
5. |
(predteki) |
              (1:20,18; -2.31%) |
| 3. |
|
1:19,84 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:20,18; 0.42%) |
| 4. |
|
1:20,49 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
6. |
(predteki) |
              (1:19,84; -0.8%) |
| 5. |
|
1:16,35 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:19,84; 4.57%) |
| 6. |
|
1:15,48 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finale) |
   os.rek. (1:19,84; 5.77%) |
| 7. |
|
1:17,69 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (1:19,84; 2.76%) |
| 8. |
|
1:18,60 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
5. |
(predteki) |
              (1:15,48; -3.96%) |
| 9. |
|
1:16,46 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
14. |
(predteki) |
              (1:15,48; -1.28%) |
| 10. |
|
1:13,41 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:15,48; 2.81%) |
| 11. |
|
1:14,15 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
16.12.2023 |
2. |
(predteki) |
              (1:13,41; -0.99%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HZ |
1. |
|
2:53,27 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (2:53,48; 0.12%) |
| 2. |
|
2:55,54 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2022 |
30. |
(predteki) |
              (2:53,27; -1.29%) |
| 3. |
|
2:54,76 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
4. |
(predteki) |
              (2:53,27; -0.85%) |
| 4. |
|
2:49,14 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (2:53,27; 2.44%) |
| 5. |
|
2:42,99 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (2:49,14; 3.77%) |
| 6. |
|
2:39,42 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finale) |
   os.rek. (2:49,14; 6.09%) |
| 7. |
|
2:38,41 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (2:39,42; 0.63%) |
| 8. |
|
2:32,59 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (2:38,41; 3.81%) |
| 9. |
|
2:35,81 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
5. |
(predteki) |
              (2:32,59; -2.06%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:24,43 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2022 |
46. |
(predteki) |
   os.rek. (1:28,44; 4.74%) |
| 2. |
|
1:23,93 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (1:24,43; 0.59%) |
| 3. |
|
1:21,57 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (1:23,93; 2.89%) |
| 4. |
|
1:18,86 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
50. |
(predteki) |
   os.rek. (1:21,57; 3.43%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MZ |
1. |
|
3:05,71 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
2:46,48 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (3:05,71; 11.55%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MZ |
1. |
|
6:25,55 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
20.12.2022 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
6:22,22 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (6:25,55; 0.87%) |