disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:27,26 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
20.11.2021 |
38. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,07; 10.3%)
|
| 2. |
|
0:26,91 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
04.12.2021 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:27,26; 1.3%)
|
| 3. |
|
0:26,56 |
  |
Odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2021 |
82. |
(predteki) |
   os.rek. (0:26,91; 1.31%)
|
| 4. |
|
0:26,40 |
  |
2. razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
18.12.2021 |
0. |
(predteki) |
   os.rek. (0:26,91; 1.93%)
|
| 5. |
|
0:26,58 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:26,91; 1.24%)
|
| 6. |
|
0:26,76 |
  |
3. razvojni pokal in 4. Celjski pokal |
Celje |
08.01.2022 |
2. |
(predteki) |
|
| 7. |
|
0:26,82 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
|
| 8. |
|
0:26,23 |
  |
Princ in princeza šprinta |
Ljubljana |
05.03.2022 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:26,40; 0.64%)
|
| 9. |
|
0:26,25 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.04.2022 |
3. |
(predteki) |
|
| 10. |
|
0:26,65 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:02,33 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
16.10.2021 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:09,88; 12.11%)
|
| 2. |
|
0:58,66 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
04.12.2021 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:02,33; 6.25%)
|
| 3. |
|
0:58,11 |
  |
Odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2021 |
60. |
(predteki) |
   os.rek. (0:58,66; 0.94%)
|
| 4. |
|
0:58,48 |
  |
2. razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
18.12.2021 |
0. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
1:15,71 |
  |
2. kolo troboja BM-FR-VV |
Maribor |
22.12.2021 |
-1. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
0:58,57 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
12.03.2022 |
5. |
(predteki) |
|
| 7. |
|
0:57,52 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.04.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:58,11; 1.02%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:14,52 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.04.2022 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (2:41,71; 20.21%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
4:46,63 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
08.03.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (5:28,54; 14.62%)
|
| 2. |
|
4:41,25 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.04.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (4:46,63; 1.91%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KM |
1. |
|
10:02,78 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
27.11.2021 |
-  |
(vmesni) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
9:52,83 |
  |
3. razvojni pokal in 4. Celjski pokal |
Celje |
08.01.2022 |
-  |
(vmesni) |
   os.rek. (10:02,78; 1.67%)
|
| 3. |
|
9:48,31 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.04.2022 |
-  |
(vmesni) |
   os.rek. (9:52,83; 0.76%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
1500KM |
1. |
|
18:52,04 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
27.11.2021 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
18:24,76 |
  |
3. razvojni pokal in 4. Celjski pokal |
Celje |
08.01.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (18:52,04; 2.46%)
|
| 3. |
|
18:22,17 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.04.2022 |
3. |
(finale) |
   os.rek. (18:24,76; 0.23%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:38,02 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
27.11.2021 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:46,51; 22.33%)
|
| 2. |
|
0:37,53 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
04.12.2021 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,02; 1.3%)
|
| 3. |
|
0:36,11 |
  |
2. razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
18.12.2021 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,53; 3.93%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:24,99 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
16.10.2021 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
1:23,55 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
12.03.2022 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (1:24,99; 1.72%)
|
| 3. |
|
1:18,01 |
  |
Memorial Boštjana Mariniča |
Velenje |
23.04.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:23,55; 7.1%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
2:58,51 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
08.03.2022 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:29,84 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
20.11.2021 |
24. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,60; 15.95%)
|
| 2. |
|
0:29,77 |
  |
    |
   |
    |
20. |
(finale) |
   os.rek. (0:34,60; 16.22%)
|
| 3. |
|
0:29,83 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
04.12.2021 |
1. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:28,83 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.04.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:29,77; 3.26%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:08,28 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
16.10.2021 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:29,44; 30.99%)
|
| 2. |
|
1:09,51 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
04.12.2021 |
2. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:08,49 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
12.03.2022 |
7. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
1:06,41 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finale) |
   os.rek. (1:08,28; 2.81%)
|
| 5. |
|
1:05,39 |
  |
Memorial Boštjana Mariniča |
Velenje |
23.04.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:06,41; 1.55%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:34,38 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
06.11.2021 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,24; 11.22%)
|
| 2. |
|
0:33,87 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
04.12.2021 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,38; 1.5%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:16,78 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
16.10.2021 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:29,90; 17.08%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
2:36,16 |
  |
3. razvojni pokal in 4. Celjski pokal |
Celje |
08.01.2022 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (3:07,83; 20.28%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:11,62 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
16.10.2021 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:26,81; 21.2%)
|
| 2. |
|
1:09,32 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
04.12.2021 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:11,62; 3.31%)
|
| 3. |
|
1:09,50 |
  |
3. razvojni pokal in 4. Celjski pokal |
Celje |
08.01.2022 |
6. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
1:07,28 |
  |
Princ in princeza šprinta |
Ljubljana |
05.03.2022 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:09,32; 3.03%)
|
| 5. |
|
1:10,00 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
12.03.2022 |
10. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
1:06,73 |
  |
Memorial Boštjana Mariniča |
Velenje |
23.04.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:07,28; 0.82%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:40,46 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
06.11.2021 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
2:33,81 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
20.11.2021 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (2:40,46; 4.32%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MM |
1. |
|
5:38,19 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
20.11.2021 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|